dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Aç Kalan Kurtlar Şehre İndi Köpek Avladı Güvenlik Kamerasına Yakalandı

Aç Kalan Kurtlar Şehre İndi Köpek Avladı Güvenlik Kamerasına Yakalandı

dizeler dizeler - - 2 dk okuma süresi
103 0
Aç Kalan Kurtlar Şehre İndi Köpek Avladı Güvenlik Kamerasına Yakalandı

Aç kalan kurtlar Gümüşhane’nin Kürtün ilçesinde şehre indi. Karşılarına çıkan köpeği parçalayan kurtlar güvenlik kameralarına yakalandı. Avları ile şehirden ayrılan kurtlar anbean görüntülendi.

Gümüşhane’nin Kürtün ilçesinde güvenlik kameralarına kurtlar yakalandı. Kış aylarının gelmesi ve karların düşmesi ile aç kalan kurtlar mahalleye indi. Gece saatlerinde karşılarına çıkan köpeği parçalayan kurtlar avları ile birlikte mahalleden ayrıldı.

Köpek Avlayan Kurtlar Şehirden Ayrıldı

Kürtün ilçesinde kurtlar aç kalınca mahalleye indi. Mahallede karşılarına çıkan köpeği avlayan kurtlar Kürtün ilçesinin Süme Mahallesinde görüntülendi. 2 kurtun mahallede gezindiği esnada bir köpeği parçaladıkları ve avladıkları hayvan ile şehirden uzaklaştıkları görüldü. Ormanlık alana giren kurtlar gözden kaybolurken bir diğer kurt’un ise ağzında avladığı köpek görüldü.

Kurtlar farklı güvenlik kameralarına yakalanırken bir süre gözden kayboluyor. Sonra tekrar ortaya çıkan hayvanlar avlarını yakalayana kadar şehirde dolaştı. Av sonrası ise gözlerden kayboldu.

Güvenlik kameralarına yansıyan 2 kurt mahalle sakinlerini endişelendirdi. Gece geç saatlerde dışarıda görülen kurtlar zaman zaman şehre iniyor.

Palalı Sabri olarak bilinen Sabri Çelebi Silahlı Saldırıda Hayatını Kaybetti

Töre Cinayeti 13 Yaşındaki Kız Çocuğunu Hayattan Kopardı

Kuzenlerine Acımayan Ali Mumcu’ya Mahkeme Heyeti Acımadı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir