dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Amanda Holden Kazağını Kaldırdı Göğsünü Gösterdi

Amanda Holden Kazağını Kaldırdı Göğsünü Gösterdi

dizeler dizeler - - 2 dk okuma süresi
235 0

Magazin dünyanın renkli isimlerinden Amanda Holden kazağını kaldırdı göğsünü gösterdi. Kıyafetini gösterirken yanlışlıkla göğsü açılan Holden’e hayranları tepki gösterdi.

Amandı Holden 52 yaşında bir sunucu. Heart Radio’da çalışan Holden kıyafetini gösterirken ayrıntılarına yer vermeye çalıştı. Kazağını kaldırmasıyla göğsü açılan Holden herkesi şaşırttı. Turuncu yuvarlak yakalı bir kazak giyen Holden’in uyumlu ipek elbisesi muhteşem görünüyordu. Bu görünüşüne uygun olarak deri ve topuklu çizmeler giydi. Topuklar sayesinde boyunu uzattı. Saçlarını düzleştirdi.

Gündüz Gece Kıyafeti Tanımı Yapıyordu

Amanda Holden Kazağını Kaldırdı Göğsünü Gösterdi
Amanda Holden Kazağını Kaldırdı Göğsünü Gösterdi

Sonrasında kıyafetlerini gündüz kıyafetinden gece kıyafetine nasıl taşıyacağını anlatmaya başladı. Bu sırada kazağını yukarı doğru kaldırdı. Bu sırada göğsü açılan Amanda Holden tepki gördü.

Bir süredir müzik yarışmalarında jüri olarak boy gösteren Holden aynı zamanda müstehcen kıyafetleri ile çok sık gündeme geliyor. Hayranlarınca tepki görmesine rağmen bu durumdan geri atmayan Holden son olarak elbisesini tanıtırken göğsünü de hayranlarına gösterdi. Sansür uygulamasına rağmen hayranları bu duruma tepki gösterdi.

Amanda Holden Kazağını Kaldırdı Göğsünü Gösterdi
Amanda Holden Kazağını Kaldırdı Göğsünü Gösterdi

Amanda Holden Verdiği Frikiklerle Gündeme Geliyor

Amanda Holden daha çok Britains Got Talent yarışmasında verdiği frikiklerle gündeme geliyordu. Çok iddialı dekolte elbiseleri ile hayranlarından şikayet alan Holden yine gündem olmayı başardı. Son olarak yaşadığı bu paylaşım sonrası sunucu kalçalarım ve göğüslerim hakkında konuşmak istiyorlarsa buyrun konuşun demişti.

Kapının Arkasında Anahtar Kaldı Kapıyı Nasıl Açarım?

Abiyefon Kısa Abiye Elbise Modelleri Yeni Sezon

En iyi Öksürük Şurubu Hangisi

Dizilla İzle – Turkçe Dublaj Dizi İzle – Dizilla APK

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir