dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi ve Fiyatları

Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi ve Fiyatları

dizeler dizeler - - 6 dk okuma süresi
85 0
Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi

Tenine önem veren kişilerin aynı zamanda yaz kış dört mevsim kullanmak istedikleri bununla birlikte doktorların önerdiği en iyi güneş kremi daima aranan hususlardandır. Dermatologların önerdiği güneş kremleri ve ayrıntıları içeriğimizde yer almaktadır.

Güneşin zararlı ışınlarına karşı en iyi koruma sağlayan kremler yoğunluk açısından en az SPF 30 içermektedir. Özellikle yaz aylarında sık kullanılması teninizi zararlı ışınlardan korur ve lekeler oluşmasını engeller. Bu korumayı sağlamak için ise gerçek kremlerin tercih edilmesi gerekir. Piyasada birden fazla marka ile güneş kremi çeşitleri bulunmaktadır. Ancak doğru olanı seçmeniz halinde teniniz en verimli haliyle faydalanır. En iyi güneş kremlerinin yanı sıra almış olduğunuz kremin orijinal krem olması önemlidir.

İşte Sizlere En İyi 7 Güneş Kremi ve Fiyatları

Özellikle internet üzerinden sahte kremlerin satıldığı haberler ile sosyal medyada gündem olmaktadır. Bu tür sorunların önüne geçilmesi için eczanenizden almanız en doğru yoldur. Ancak bu aşamada doktorların önerdiği en iyi 7 güneş kremi ve ayrıntılarına sizler için yer verdik. Fiyatlar 7 Şubat 2024 tarihlidir.

Güneş Kremi Markası Fiyatı
Bioxcin Sun Care Güneş Kremi 50 ml 389 TL
Herbaderm Güneş Kremi 75 ml 369 TL
Solante İmmuna Güneş Kremi 150 ml 550 TL
Sebamed Sun Care Güneş Koruyucu Kremi 150 ml 408 TL
Bioderma Photederm Güneş Kremi 150 ml 584 TL
Avene Fluide Güneş Kremi 150 ml 584 TL
Nivea Sun Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi 50 ml 304 TL

Bioxcin Sun Care Güneş Kremi

Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi
Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi

Dermatologloran tavsiyede bulunduğu en iyi güneş kremi seçenekleri arasındaki Bioxcin Sun Care bileşenlerindeki mucizeler sayesinde cildinizi nemlendirmektedir. Bununla birlikte yaşlanmaya karşı etkisi olduğu bilinmektedir. İçerisindeki SPF değerinin 50 olduğu bu kremi kullananların güneş lekelerinden ve yanıklarından uzak bir yaz geçirdiğini belirtmek doğru olur. Krem farklı ebatlarda satılırken 50 ml boyutundaki kremin güncel fiyatı 389 TL civarlarındadır.

Herbaderm Güneş Kremi

Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi
Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi

Güneşin zararlarından korunmanın yanı sıra suya dayanıklı güneş kremi arayanlar için alternatif Herbaderm Güneş kremidir. Özellikle lekeli cilde sahip olanların kullanması için tavsiye edilen kremin bileşenleri bitkisel maddelerden oluşmaktadır. Güncel fiyatı 75 ml için 369 TL’dir.

Solante İmmuna Güneş Kremi

Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi
Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi

Dermatologların tavsiyesi bir başka krem ise Solante İmmuna olmaktadır. Hassas cilde salip olanlara tavsiye edilen bu krem cildi nemlendirir, güneş ışınlarından korur, lekelenmeyi önler. Antioksidan etkisi ile kullananların parlak cilde sahip olduğu görülmektedir. Kampanya ile 50 ml yanında 150 ml güneş losyonu 550 TL ile satılmaktadır.

Sebamed Sun Care Güneş Koruyucu Kremi

Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi
Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi

Cildine önem verenlerin tercihlerinden bir diğeri de Sebamed Sun Care güneş kremidir. Ar-ge çalışmaları ile ön plana çıkan bu krem aynı zamanda klinik onaylıdır. Cildi nemlendirirken koruma sağlayan krem aynı zamanda beyaz bir görüntü vermektedir. 150 ml olan Sebamed sun Care güncel fiyatı 408 TL’dir.

Bioderma Photederm Güneş Kremi

Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi
Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi

50 artı faktör ile her cilt yapısına uygun olan Bioderma Photederm Güneş Kremi aynı zamanda cilt kızarıklıkları ve cilt soyulmalarını önlemektedir. Aynı zamanda yaşlanma belirtilerini geciktirmektedir. Kremini bileşeninde kimyasal ürünler kadar bitkisel ürünlerde bulunuyor. Bioderma Photederm 50 faktör 150 ml güneş kreminin güncel fiyatı 584 TL’den başlamaktadır.

Avene Fluide Güneş Kremi

Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi
Doktorların Önerdiği En İyi 7 Güneş Kremi

50 Faktör koruma sağlayan krem hassas ciltlerde önemli etkiler göstermektedir. Korumanın yanı sıra lekeleri önlemektedir. Aynı zamanda suya dayanıklı olan krem uygulandığı yerde hızla cilt tarafından emilmektedir. 150 ml güncel fiyatı 584 TL’dir.

Nivea Sun Yaşlanma Karşıtı Güneş Kremi

Nemlendirmenin yanı sıra güneşin zararlarından koruyan Nivea Sun güneş kremi aynı zamanda yaşlanmaya karşı etkileri ile ön plana çıkmaktadır. Etkin koruma sağlayan Nivea dermatalogların tercih ettiği ve müşterilerine önerdiği bir kremdir. Zira önceden oluşan lekeleri giderdiği görülmektedir. Nivea Sun güncel fiyatı ise 50 ml için 304 TL’dir.

Magnesie Calcinee Saba Nasıl Kullanılır?

Gece Öksürük Nasıl Durdurulur?

İburamin Cold Ne İşe Yarar?

En iyi Öksürük Şurubu Hangisi

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir