dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kimdir
  4. »
  5. Ersin Baydamar Kimdir? Mithat Şahin’i Neden Vurdu?

Ersin Baydamar Kimdir? Mithat Şahin’i Neden Vurdu?

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
447 0
Ersin Baydamar Kimdir? Mithat Şahin’i Neden Vurdu?

Nişanlısının eski kocasını vurması ile haberlere yansıyan Ersin Baydamar kimdir? Neden vurdu? İçeriğimizde yer almaktadır.

Sabah erken saatlerde haberlere Ersin Baydamar’ın nişanlısının eski kocasını vurduğu haberleri yansıdı. Bu haberler sonrası herkes Ersin Baydamar kimdir arayışında bulundu.

Ersin Baydamar, Mithat Şahin’i Neden Vurdu?

Ersin Baydamar radyocudur. Nişanlısının eski kocası olan Mithat Şahin’i silahla vurmasının ardından gündem olan Baydamar önce kaçtı. Ancak sonrasında polise giderek teslim oldu.

Silahla vurmasının ardından önce kaçan sonra da Polise teslim olan Ersin Baydamar gündem oldu. Nişanlısı olan Ebru M.’nin eski kocası Mithat Şahin’i Yeşilköyde sahilde vuran Baydamar radyocudur. Geçtiğimiz günlerde meydana gelen olay Yeşilköy Sahilinde yaşandı. Olayın yaşandığı tarih 15 Kasım Çarşamba günü oldu.

Ersin Baydamar Kimdir? Mithat Şahin’i Neden Vurdu?
Ersin Baydamar Kimdir? Mithat Şahin’i Neden Vurdu?

Ebru Manay’la nişanlanan Radyocu Ersin Baydamar’ın kendisine hakaret eden Mithat Şahin’i vurması gündem olmuştu. Mithat Şahin önce Ebru Manay’ı sonra da Baydamar’ı telefonla arayarak hakaret ve tehdit ettiği iddiaları bulunuyor. Mithat Şahin Baydamar’a konum atıp görüşmek istediği belirtiliyor. Bunun üzerine ikilinin Yeşilköy sahilinde bir araya geldiği biliniyor.

Birkaç El Silah Sesi Duyuluyor

İddiaya göre Baydemir Şahin’in silahla gezdiğini bildiği için kendisi de silahlı gitti. Burada sözlü tartışmaya başlayan ikilinin büyüyen tartışma sonrası silahları çektiği belirtiliyor. Baydamar’ın silahından çıkan kurşunların Şahin’e isabet ettiği ve Şahinin kanlar içerisinde kalırken Baydamar olay yerinden hızlıca kaçıyor. Tanıkların ifadesine göre olay yerinde birkaç silah sesi duyuluyor.

Ersin Baydamar Kimdir? Mithat Şahin’i Neden Vurdu?
Ersin Baydamar Kimdir? Mithat Şahin’i Neden Vurdu?

Radyocu Baydamar önce kaçmasına rağmen sonrasında polise teslim oluyor. Olayı görenler ise hemen 112 sağlık ekipleri ile durumu Polise bildiriyor. Yapılan inceleme sonrası Şahin hastaneye kaldırılıyor. Durumu ağır olan Şahin’in durumu ağır. Radyocu Baydamar ise sonrasında Güneşli Polis merkezine giderek teslim oldu.

Gözaltına alınan Baydamar’ın işlemleri devam ederken Şahin halen hastanede bulunuyor.

Kenan Yıldız Kimdir? Aslen Nereli? Hangi Takımda Oynuyor?

Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı, Hayatı – Hangi Kanalda

Farah Zeynep Abdullah Kimdir? Yaşı, Kilosu, Sevgilisi Kim?

Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Metin Uca Kimdir? Neden Vefat Etti?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir