dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Esenler Otogar İstanbul Bayrampaşa – Esenler Otogarı Alt Katı

Esenler Otogar İstanbul Bayrampaşa – Esenler Otogarı Alt Katı

dizeler dizeler - - 4 dk okuma süresi
91 0
Esenler Otogar İstanbul Bayrampaşa – Esenler Otogarı Alt Katı

Şehirlerarası ulaşımın İstanbul Bayrampaşa Esenler Otogar ile yapılması bu bölgenin önemini ortaya koyarken telefon numarası, iletişim ve adres gibi bilgiler çok aranılmaktadır.

Bayrampaşa Esenler Otogarı Belgeseli

Hüzünlü seyahatlerin başlangıçları kadar buluşmaların adresi olan otogarlar yolculuk hikayeleri ile gündeme gelir. İhtiyacı göre şekillenen yolların bitişi ve başlangıç noktası olan Esenler Otogarı her yıl milyonlarca kişiyi bu yolculuklara hazırlamaktadır. Bu sebeple yaşam merkezi haline gelmiştir.

İstanbul Esenler Otogarı özellikle alt katı ile haberlere ve sosyal medyaya yansımıştır. Zira buraya insanların girmeye korktuğundan bahsedilmektedir. Hatta Esenlenler Otogar Belgeseli Youtube kanalında çok izlenmiştir. Belgeselde evden kaçan genç kızların buradan toplanarak fuhuşa sürüklendiği bahsedilmektedir. Böylelikle haberler ile gündem olmuştur.  Ancak şimdiki haliyle otogar tamamen yenilenmiş durumdadır.

Onlarca turizm firması buraya hizmet vermektedir. Bu sebeple yolculuk planlaması yapanlar rezervasyon için Esenler otogar firma numaraları arayışına girer. Otogarın resmi internet sitesinde mevcut numaralar bulunmaktadır. Bunun yanında otogar iletişim numarası ile istediğiniz firmanın da telefon numarasına ulaşabilirsiniz. En çok tercih edilen ise Esenler otogar metro olarak dikkatleri üzerine çeker. Metro Turizm Esenler Otogar 0 2126580095 numaralı hat ile hizmet vermektedir.

Esenler Otogar İstanbul Bayrampaşa – Esenler Otogarı Alt Katı
Esenler Otogar İstanbul Bayrampaşa – Esenler Otogarı Alt Katı

Esenler Otogarı Hangi Yakada?

İstanbul’a Türkiye’nin her yerinden yolcu gelirken aynı zamanda yolcularını da göndermektedir. Bu anlamda ulaşım aracı olarak genel itibarla otobüs kullanılmaktadır. Hal böyleyken şehrin en aktif yeri Esenler Otogarı olmaktadır. Esenler Otogarı Bayrampaşa İstanbul bölgesindedir. Böylelikle Avrupa yakasında yer almaktadır.

Esenler Otobüs bileti alımında genel olarak firmalar tercih edilmektedir. Ancak bazı durumlarda iletişim için aranılan husus Esenler otogar telefon numarası olarak internette sıklıkla yapılmaktadır. Telefon numarası 212 658 05 05’dir. Adres ise Altıntepsi Mahallesi, Akpınar Caddesi, Bayrampaşa, İstanbul’dur.

Yerli ve yabancı bir çok kişi buradan Türkiye’nin her bir noktasına seyahat imkanı bulmaktadır. Özellikle yabancı turistlerin aradığı husus business Esenler Otogarı olarak yapılmaktadır. Ancak en çok bilet alınan yer olması nedeniyle Esenler Otogar Metro turizm in telefon numarası olaraktır. 850 222 34 55 numaralı hattan Metro Turizm’e ulaşılabilir. Bununla birlikte Esenler Otogar Metro Turizm 0 212 658 00 95 numarası sizlere hizmet vermektedir.

Esenler Otogar’a nasıl Gidebiliriz?

Yolculuğunuz buradan geçiyorsa doğal olarak Esenler Otogar’a nasıl gidebiliriz sorusunu sorabilirsiniz. Esenler Otogar Metro M1A ve M1B hattı ile gidilebilmektedir. Bir başka yol ise Yenikapı – Hacıosman Metrosunu kullanmaktır. Buradan M2 ile hareket edilebilir. Bununla birlikte Mecidiyeköy ile Taksim Metrosundan Otogar Esenler tarafına hareket eden otobüsler kullanılabilir.

Esenler Otogarı Bayrampaşa İstanbul bölgesinde alt kat tartışmaları ile ön plana çıktığı olmuştur. Ancak asıl önemi şehirlerarası yolculuktur. Esenler Otogar yol tarifi özellikle GPS üzerinden bulunduğunuz konuma göre internet sayesinde rota belirlenmektedir. Ancak metro ve şehiriçi yolcu otobüsleri ile buraya gidebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir