dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Kartal’da Uyuşturucu Operasyonu

Kartal’da Uyuşturucu Operasyonu

dizeler dizeler - - 1 dk okuma süresi
178 0

Geçtiğimiz günlerde özel bir şirkete ait ambulansı durduran Balıkesir Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla mücadele ekipleri uyuşturucu madde ve silah ele geçirdi. İhbarları değerlendiren kolluk kuvvetleri operasyonun devamında İstanbul iline bağlı Kartal ilçesinde düzenlenen baskında uyuşturucunun yanı sıra uyuşturucudan elde edilen yüklü miktarda paraya el koydu.

İstanbul Emniyetine bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele birimi Balıkesir Narkotik Suçlarla Mücadele birimi ile birlikte aldığı ihbar ile yeni bir operasyona başladı.  Yapılan aramalarda çıkanlar şaşkınlıkla karşılandı.

26 Aralıkta emniyet ekiplerince İstanbul Kartal da bir eve operasyon düzenlendi. Yapılan aramada yüklü miktar da uyuşturucu madde ele geçirildi. Yapılan operasyonlar neticesinde evde 3 kg Skunk ve 500 gram kokain maddesi ile uyuşturucudan elde edilen 9 bin Euro ile 123 bin TL ele geçirildi.

Yapılan operasyonlar neticesinde gözaltına alınan F.U, Y.K. ,Ö.U ve Ş.D ifadeleri alınmak üzere Emniyet Müdürlüğüne götürüldü. Konuya ilişkin soruşturma devam ediyor.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir