dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Oğuz Erge’nin Katledilmesi İzmir’li Taksicileri Yollara Düşürdü

Oğuz Erge’nin Katledilmesi İzmir’li Taksicileri Yollara Düşürdü

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
95 0
Oğuz Erge’nin Katledilmesi İzmir’li Taksicileri Yollara Düşürdü

İzmir’in Gaziemir ilçesinde önceki gece taksi şoförü Oğuz Erge aracına aldığı müşteri Delil Aysal tarafından katledildi.

Taksi şoförlüğü ile geçimini sağlayan Oğuz Erge’nin yaşadığı dehşet sonrası İzmir’li taksiciler yollara düşerek protesto etti. Meslektaşlarının katledilmesine tepki gösteren taksiciler alkışlarla protesto etti.

Taksi şoförü yolda gördüğü Delil Aysal’ı üşümesin diye aracına alırken 19 yaşındaki bir çocuk tarafından katledilmesi izmir’li taksicileri yollara düşürdü. Meslektaşları için yola çıkan yaklaşık 250 araçlık konvoy ile Oguz Erge’nin cenazesi Adli Tıp Morguna götürüldü.

Taksisine Aldığı Yolcu Tarafından Katledildi

19 yaşındaki Delil Aysal müşteri olarak bindiği Oğuz Erge’nin taksisinde gözünü kırpmadan 3 kurşun sıktı. Aracında ağır yaralanan Erge kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti. Cenazesi meslektaşlarının konvoyuyla İzmir Adli Tıp Morguna getirilirken yaşadıkları bu durum alkışlarla protesto edildi.

Oğuz Erge’nin Katledilmesi İzmir’li Taksicileri Yollara Düşürdü
Oğuz Erge’nin Katledilmesi İzmir’li Taksicileri Yollara Düşürdü

Olay İzmir’in Gaziemir ilçesinde yaşandı. 31 Aralık sabahı 03:00 sıralarında yüzü medikal maskeli ve başında kapüşon bulunan Delil Aysal Oğuz Erge’nin aracına bindi. Birkaç adrese gittikten sonra ineceğini söyledi. Cebinden para çıkarır gibi silahını çıkarın Delil Aysal taksi şoförü Oğuz Erge’ye kurşun yağdırdı. Sonrasında telefonunu ve kulaklığı ile boş kovanları toplayarak olay yerinden ayrıldı. Silah sesini duyan vatandaşların sayesinde sağlık ekipleri çağırıldı. Oğuz Erge ise ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı. Tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Hastanede yaşamanı yitiren Oğuz Erge evli ve 2 çocuk babasıydı. Bu durum tüm Türkiye’yi derinden yaraladı. İzmir’li meslektaşları Erge’nin cenazesini konvoy halinde Adli Tıp Kurumuna getirirken alkışlarla protesto etti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca Vefatını Duyurdu

Taksi şoförü Oğuz Erge’nin vefat haberini Sağlık Bakanı Fahrettin Koca verdi. Koca sosyal medya hesabından paylaşım yaptı. Gaziemir Devlet Hastanesinde ilk müdahale sonrası Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde acil operasyon geçiren Erge’nin vefatını duyuran Koca yakınlarına başsağlığı diledi.

Araca tanınmamak için medikal maske ile binen Delil Aysal ayrıca kapüşonla kendisini gizlemeye çalıştı. Ancak araçta bulunan kamera sayesinde olay anbean kayıt altına alındı. 3 kurşunla ağır yaralanan taksi şoförünün yan koltuğa devrildiği ve hareketsiz kaldığı görüntülerde yer alıyor.

Kafes-33 Operasyonuyla İstanbul Merkezli 4 İlde organize Suç Örgütüne Darbe Vuruldu

Trafik Cezalarında İndirim İçin Erken Ödemesi Süresi 1 Ay’a Çıkarıldı

İstanbul’da Trafik Çilesine Son Serbest Geçiş Sistemi Geliyor

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir