dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Rüya Senaryo Filminin Konusu (Dream Scenario Plot)

Rüya Senaryo Filminin Konusu (Dream Scenario Plot)

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
115 0
Rüya Senaryo Filminin Konusu Dream Scenario Plot

Nicolas Cage severlerin bu hafta beyaz perdede gösterime giren Dream Scenario Türkçe adıyla Rüya Senaryo filminin konusu araştırma konusu olmaya devam ediyor.

Nicolas Cage filmde bir biyoloji profesörüdür. Ancak öğrencilerin, kızlarının ve tanımadığı insanların rüyalarında bir anda belirir. Filmdeki karakteri Paul Matthews sıradan bir evrimsel biyoloji profesörüdür. İnsanlar bazen havaya uçar. Ya da dünyanın çöktüğü gece vakti endişe, korku ile halüsinasyonların karşısında hiçbir şey yapamazlar.

Rüya Senaryo Filmin Konusu Kısaca

Nicolas Cage’nin hayat verdiği Paul Matthews talihsiz bir aile babasıdır. Milyonlarca kişi aniden rüyasında onu görmeye başlar. Bu şekilde hayatı da alt üst olur. Ancak beklenilenin dışında komedi filmi olarak izlenecek yapıtlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Orijinal dili İngilizce. Yönetmenliğini Kristoffer borgli yapıyor. Filmin Türü  ise Komedi, Dram, Gizem ve gerilim, Korku.

Rüya Senaryo Filminin Konusu Dream Scenario Plot
Rüya Senaryo Filminin Konusu Dream Scenario Plot

Rüya Senaryo filminin yapımcıları Ari Aster, Tyler Campellone, Jacob Jaffke, Lars Knudsen, Nicolas Cage. Avrupa ile ABD’de film 22 Aralık 2023 tarihinde gösterme girdi. ABD’de yaklaşık 4.9 milyon dolar hasılat rakamlarına ulaştı.

Rüya Senaryo filminin süresi ise 1 saat 42 dakika.

Filmde Paul çok geçmeden popüler olur. Adeta fenomenleşir. Filme önemli bir bütçe ayrılmış. Zira önümüzdeki yıllarda bu bütçelerde filmin çekilmesi neredeyse imkansız. Kristoffer borgli imzalı film şöhreti hayata geçirmesi ve bir anda gerçekleşen mucize gibi imaj tazeliyor.

Filmi izleyenler özellikle Nicolas Cage harika ve Rüya Senaryosu güçlü başlıyor dedi. Ancak sonu eğlendirici olduğu kadar sinir bozucu olduğunu düşünenlerde bulunuyor.

 Kızıl Goncalar Hangi Kanalda Yayınlanacak

No Way Up Çıkış Yok Filminin Konusu, Çıkış Yok İzle

Hayvan Krallığı Filmi Konusu – Yabancı Film İzle

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir