dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kimdir
  4. »
  5. Salih Kaygusuz Kimdir?

Salih Kaygusuz Kimdir?

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
122 0
Salih Kaygusuz Kimdir?

Resmi Gazetede yayımlanan karar ile birçok ilin Milli Eğitim Müdürü değişirken Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Salih Kaygusuz atandı. Peki Salih Kaygusuz kimdir? Aslen nereli içeriğimizde yer almaktadır.

Yayımlanan Resmi Gazete kararına göre birçok bürokrat görevden alınırken, birçoğunun da görev yeri değiştirildi. Özellikle doğu illeri başta olmak üzere Ankara, Antalya, Aydın gibi illerin Müdürleri de değişti. Resmi Gazetede yayımlanan karara göre Salih Kaygusuz Antalya İl Milli Eğitim Müdürü olarak atandı. Kaygusuz daha önce Erzurum Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapıyordu.

Milli Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz Kimdir Hayatı?

Salih Kaygusuz aslen Erzurum, Oltu ilçesindendir. Burada ilk, orta ve lise eğitimini almıştır. Atatürk Üniversitesinde Fen Edebiyat Fakültesinde, Coğrafya eğitimi gören Kaygusuz buradan 1999 yılında mezun olmuştur. Devamında ise aynı üniversitede Türkiye Coğrafyası Ana Bilim dalında yüksek lisans yapmıştır.

Salih Kaygusuz Kimdir?
Salih Kaygusuz Kimdir?

Üniversite eğitimi esnasında ayrıca Anadolu Üniversitesinde, Kamu Yönetimini bitiren Kaygusuz kariyerine ilk kez Esenyamaç İlköğretim okulunda başladı. Sonrasında ise birçok okulda Müdür Yardımcılığı ve Müdürlük görevini yerine getirdi.

2105 yılından itibaren üç yıl boyunca Erzurum Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu müdürlüğünü yürüten Kaygusuz 2018 ile 2023 yılları arasında Erzurum İl Milli Eğitim Müdürü olarak başarılı çalışmalar yürüttü. 2023 yılının Ağustos ayında çıkan karar ile Antalya İl Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başladı.

Göreve gelmesi ile birlikte kent merkezi ve ilçelerde birçok projenin altına imza atan Kaygusuz görev yapan öğretmenlerce çok sevildi. Evli ve 2 çocuk babası olan Antalya MEM Müdürü Salih Kaygusuz halen bu görevini yürütmektedir.

Funda Eryiğit Kimdir? Oynadığı Dizi ve Sinemalar

Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Meriç Aral Kimdir? Sevgilisi Kim, Hayatı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir