Yarı Çıplak TikTok Videosu Açtı 13 Bin Lira Kazandı

Yarı Çıplak TikTok Videosu Açtı 13 Bin Lira Kazandı
Yayınlama: 05.12.2023
Düzenleme: 05.12.2023 08:46
60
A+
A-

Kötü bir para kazanma yolu haline gelen TikTok yeni bir rezillik ile gündem olurken bir kullanıcı yarı çıplak tiktok videosu açtı 13 bin lira kazandı.

TikTok ilginç videoları kadar bazılarının da gelir kapısı haline geldi. Son olarak gündem olan haberler yarı çıplak TikTok videosu açan bir kullanıcı için oldu. Yarı çıplak video açan bir kadın kullanıcı canlı yayın sonunda 13 bin lira kazandı.

Son dönemlerde inanılamayacak görüntülere yer veren TikTok yeni bir içerik ile daha gündeme geldi. Sosyal medya platformu TikTok rezil içerikler ile dolup taştı. Son olarak bir kadın kullanıcı canlı yayında 13 bin lira kazandı. Yarı çıplak göğüs dekoltesi ile canlı yayın açan kullanıcı yayın sonrasında 13 bin lira kazandı.

Göğüs Dekoltesi ile 13 Bin Lira Kazandı

Göğüs dekoltesi ile ekranlara geçen kullanıcı canlı yayında kazandığı hediyelerle binlerce lira kazandı. Dakikalar içerisinde bu kadar para kazanan kullanıcı ilginç görüntülere neden oldu. Ünlü bir siması olmadığı gibi popüler bir yayını olmamasına karşın göğüs dekoltesi ile canlı yayın dakikalar içerisinde para kazandırdı. Göğsünü gösteren düğmeleri açarak TikTok videosu çeken kadına izleyenler dakikalar içerisinde 13 bin lira gönderdi. Düğmelerini açarak hediye gönderilmesini isteyen kadın bu sayede hem gündem oldu, hem para kazandı.

Yarı Çıplak TikTok Videosu Açtı 13 Bin Lira Kazandı

Yarı Çıplak TikTok Videosu Açtı 13 Bin Lira Kazandı

Canlı yayında garip hareketlerde bulunan kadın kullanıcı düğmesini açtığı buluzundan göğüslerini sergiledi. Araladım daha ne yapayım diyen kullanıcıdan izleyenler son düğmesini de açmasını istedi. Hediye gönderilmesini isteyen canlı yayın sahibinden daha çok hediye gönderen kişiler varlığı haberleri okuyanlar  tarafından yargılandı. Ancak kadın kullanıcı kısa sürede 13 bin lira kazanmış oldu.

TikTok Para Kazanmak İsteyenlerin Adresi Oldu

Tiktok para kazanmak isteyenler için ünlüler kadar ünlü olmayan kişilerin de gelir kapısı haline geldi. Zira para kazanmak için acayip çaba harcayanlar bulunuyor. Bu uğurda göğüslerini sergileyen laz kızı lakaplı kullanıcı gündem oldu. Öyle ki kadın kullanıcı kendisine para gönderilmesi için gömleğinin düğmelerini açtı. Dekolte veren kadın bu sayede kısa sürede 13 bin liranın sahibi oldu.

Robert De Niro Eski Kişisel Asistanı 1,2 Milyon Dolar Kazandırdı

1 Kişinin Hac Parası Ne Kadar?

Eslem Zehra Kızıltuna Ölümündeki Sır Perdesi Aralanıyor

Emeklinin Gözü Banka Hesabında

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.