Yüsra Geyik Kimdir? Sevgilisi Kim? Yaşı, Boyu

Yüsra Geyik Kimdir? Sevgilisi Kim? Yaşı, Boyu
Yayınlama: 20.03.2024
0
A+
A-

Beğenilen dizi ve sinemalar ile ekranlara başarılı performansı ile yansıyan Yüsra Geyik kimdir? Fiziği ile güzelliğini sahneye taşıyan Yüsra Geyik sevgilisi kim, yaşı, boyu ve diğer merak edilenler içeriğimizde yer almaktadır.

Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar ile tanınsa da aslında ilk kez 13 yaşında Hayat Bilgisi dizisinde rol alan Yüsra Geyik son olarak Taş Kağıt Makas dizisinde rol aldı. Burada eski sevgilisi Ozan Güven ile ekranların karşısına çıktı. Henüz ilk okulda birinci sınıftayken Samsun’dan ailesiyle birlikte İstanbul’a göçtü.

Yüsra Geyik Kimdir, Hayatı?

İstanbul’da ilkokul eğitimini Ataköyde 60. Yıl Ataköy İlkokulunda gördü. Burada son sınıftayken tiyatro kursuna adım attı. Henüz bu yaşlarda oyuncu, yazar olmayı isteyen Geyik bu yıllarda taklitler yapardı.

Yüsra Geyik Kimdir? Sevgilisi Kim?

Yüsra Geyik Kimdir? Sevgilisi Kim?

Yüsra Geyik 34 yaşındadır. 21 Haziran 1990 tarihinde Samsun’da doğmuştur. Arka Sokaklar ile ünlenmiştir. Ancak geçtiğimiz yıl Blu TV ile ekranlara gelen Bozkır dizisinde rol almıştır. Burada soyunan Geyik, performansı ile beğeni almış ve herkesin dudaklarını ısırtmıştır. Diziye ikinci sezonunda dahil olmuştur.

Yüsra Geyik boyu 1,65’tir. Burcu ise ikizlerdir. Ancak bazı kaynaklarda Yengeç olduğu yazmaktadır. Kilosu ise son olarak 51’dir. Yüsra Geyik eşi merak edilse de kendisi henüz evli değildir. Bir dönem Serkan Sümer ile sevgili olmuştur.

Son olarak Taş kağıt Makas dizisinde avukat rolüyla Rüya’ya can veren Geyik düzgün fiziği ve güzelliği ile beğenilmektedir. Ancak beyaz perdedeki başarısı ve performansı ile büyük takipçi toplamıştır.

Yüsra Geyik Rol Aldığı Dizi ve Sinemalar

Sonrasında Sanat Tasarım  Grafik Tasarımı eğitimi aldı. Hayat Bilgisi dizisindeki rolü sonrası asıl patlamayı Arka Sokaklar ile yaptı. Burada Zeliş karakterine can verdi. Sürekli güler yüzü ile tanınan biri haline geldi. İlk sinema filmi ise Bebek Geliyorum Demez ile Hakan Cigaoğlu ile birlikte oldu. Rol aldığı dizi ve sinemalar ise şunlardır;

 • 2023 Bozkır
 • 2006 – 2020 Arka Sokaklar
 • 2018 Bebek Geliyorum Demez
 • 2005 Nehir
 • 2005 Yumurcak kampı
 • 2004 Yabancı Damat
 • 2003 Hayat Bilgisi
 • Aile
 • Camdaki Kız
 • Yumurcak TV
  Afacanlar kampı
 • 2018 Don Kişot’um Ben (tiyatro)
Yüsra Geyik Kimdir? Sevgilisi Kim?

Yüsra Geyik Kimdir? Sevgilisi Kim?

Yüsra Serenay Sarıkaya ile birlikte rol almış ve kız kardeşi canlandırmıştır. Bu sebeple takipçileri Yüsra Geyik Serenay Sarıkaya kardeş mi sorusuna yanıt aramıştır. Zira Sarıkaya’dan iki yaş büyüktür.

Güzelliği ile ilgi duyulan oyunculardan Geyik, Bozkır dizisindeki cömert soyunma bölümleri ile çok merak edildi. Sosyal medya da sürekli fotoğraflarını paylaşan güzel oyuncu geçtiğimiz yaz Bozcaada’dan tatil fotoğraflarını paylaşmıştı.

Ozan Güven ‘Taş, Kağıt, Makas’ Dizisinde Avukat Rolünde

Taş Kağıt Makas Konusu, Oyuncuları 

Keşke 30 Olsam  – 13 Going On 30

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.