dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

dizeler dizeler - - 1 dk okuma süresi
206 0

Bizler dizeler.com olarak edebiyata ışık tutan ünlüler başta olmak üzere aşka dair yazılara yer vermekteyiz. Bununla birlikte güncel olarak bilgiler yayınlanırken, yazından tanımak istediğiniz ünlüler ve diğer önemli kişilerin hayatı ve biyografisi ile başarılarını sizlerle paylaşacağız.

Dizeler.com olarak amacımız gündelik hayatta karşılaştığınız konular, düzenlemeler, kariyer fırsatlarını anlaşılabilir bir biçimde sizlere sunmaktır. Yaşamın kolaylaşması için size gereken ipuçları, pratik bilgileri sizlerle paylaşarak deneyimlerimizi güçlendiriyoruz.

Sayfalarda bilgiler tamamen yorum olabilir. Hatta bazı bilgilerde değişiklikler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda bizleri bilgilendirmeniz halinde hızlı bir bircimde bu düzeltmeleri sağlayacağız.

Kendinize ait yazılar, denemeler, aşk mektupları ve diğer edebi türdeki üretimlerinizi burada paylaşmaktan gurur duyarız. Lütfen turanay@turanay.com.tr adresine yazılarını gönderin. Sizin adınızla paylaşalım.

Dizeler.com hiç bir zaman yatırım tavsiyesi vermez. Borsa ve diğer yatırım araçları ile ilgili yapılan paylaşımlar tamamen yoruma dayalıdır. Bu sebeple yatırımların yapılmasında kişisel olarak yatırımcının kendisi sorumludur.