dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. Yayın İlkesi

Yayın İlkesi

dizeler dizeler - - 2 dk okuma süresi
170 0

dizeler.com birbirinden farklı konulara değinerek bilgi paylaşımı yapan bir internet sitesidir. Siteyi ziyaret eden herkes şartları kabul etmiş sayılır.

Bilgiler paylaşım amaçlı olurken kesin bilgi içermeyebilir. Bu anlamda yaşanılan mağduriyetler ve olumsuz tüm hususlar okuyucuların sorumluluğundadır.

Yapılan yorumların hepsi yorumun sahibini ilgilendirir.

Yazılardan meydana gelebilecek tüm hususlar yazarları ilgilendirir. Tüm sorumluluk yazarlardadır.

dizeler.com sitesinde yer alan yanlış bilgiler olması halinde bildiri yapılması halinde hızlı bir şekilde düzeltilecektir. Maille sitemize ve bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

dizeler.com tarafsızdır. Kimseye ürün satışı yapmaz. Aracılık etmez. Para istemez. Site ismi kullanarak para istenilmesi ve diğer talepler tarafımızdan yapılmamıştır.

İçeriklerimiz özgündür. Yazılı olarak izin alınmadan yayınlanması mümkün değildir. Yayınlanması halinde yasal mevzuatlara uygun olarak Antalya Mahkemelerinde dava açılır.

dizeler.com bağımsız bir internet sitesidir. Hiçbir şekilde ticari ve siyasi bir tarafı bulunmaz.

Sitenin yayın hayatının devam edebilmesi için bazı sitelerden tanıtımlar ve reklamlar alınabilmektedir. Bu reklamlar tamamen reklam verenlerin sorumluluğundadır.

dizeler.com adresindeki bilgiler tamamen yorum olup yatırım amacı ya da tavsiye niteliği taşımaz.

Banka ve Kredi Haberleri yazarların yorumları neticesinde ortaya çıkan makaleler olup farklı uygulamalar neticesinde oluşan mağduriyetten dizeler.com ya da yazarlar sorumlu tutulamaz.

Kredi ve diğer haberler yayımlanmasının ardından değişiklik gösterebilir.

Makale sonuna yapılan yorumların hepsinin mesuliyeti yorum yapanlara aittir.

Makalelerde belirtilen işlemler neticesinde zarara uğrayanların bedeli tamamen şahsın kendilerine aittir.