dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Mutluyuz Filmi Konusu, Oyuncuları – Komediyi Sevenlere – Mutluyuz İzle

Mutluyuz Filmi Konusu, Oyuncuları – Komediyi Sevenlere – Mutluyuz İzle

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
544 0
Mutluyuz Filmi Konusu, Oyuncuları, Mutluyuz İzle

İbrahim Büyükak yeni filminde Yasemin Sakallıoğlu ile başrollerini paylaştığı Mutluyuz ilk tanıtımı ile izleyicinin karşısına çıktı. Mutluyuz filmi konusu ve oyuncuları kim? Ayrıntılar içeriğimizde…

Mutluyuz Filminde İbrahim Büyükak ve Yasemmin Sakallıoğlu Başrollerde

29 Aralık tarihinde vizyona girecek olan Mutluyuz filminin ilk tanıtım filmi yayınlandı. Filmin başrollerinde İbrahim Büyükak ile Yasemin Sakallıoğlu boy gösteriyor. İbrahim Büyükak’ın yazı yönettiği film tahmin edileceği üzere komedi türünde çekildi.

Büyükak’ın yazdığı ve yönettiği filmler listesine dahil olan Mutluyuz Aralık ayının son günlerinde vizyona girecek. İlk kez tanıtımı yayınlanan Mutluyuz filminin konusu boşanma aşamasına kadar ilerleyen bir evlilik.

Mutluyuz Sinema Filminin Konusu Ne?

<yoastmark class=

Filmin senaryosunun İbrahim Büyükak’tan çıkması doğal olarak gülmeyi bekleyenler için büyük fırsat. Büyükak’ın özellikle ilk iki filmi Arkadaşım 1 ve 2 izleyiciyi oldukça güldürdü. Bu sebeple kendisinden beklentiler büyük olmaya devam ediyor. Gülmeyi bekleyen izleyicinin beklediği Mutluyu 29 Aralıkta izleyici ile buluşuyor.

İbrahim Büyükak filmde Ferhat karakterine hayat veriyor. Filmdeki eşi Yasemin Sakallıoğlu ise Aslı karakteri ile filmde Ferhat’ın eşini oynuyor. Filmde evliliği kurtarma çabası içerisindeki çiftin aynı zamanda çift terapisine gitmesi komik olaylarla işleniyor.

<yoastmark class=

Mutluyuz Sinema Filmi Oyuncuları Kimler?

Mutluyuz dizisinde Büyükak ile Sakallıoğlu başrolleri paylaşırken kendilerine Başak Parlak, Anıl ilter, Tolga Evren, Buse Kara, Rahmi Dilligil, Yeliz Kuvancı, Banu Fotocan, Eefe Deprem ve Camilla Duarte Çakır eşlik ediyor.

Komedi filmlerini seven, takip eden biriyseniz bu anlamda Aralık ayının son günleri kendinize sinemada zaman ayırmanızı önerebilirim. Dijital platform beklentileri olan kişiler bu anlamda biraz daha bekleyecek. Zira film sinemalarda gösterimde olacak.

Şahane Hayatım Dizisi Oyuncuları, Konusu, Gerçek Hikaye mi?

Dizilla İzle – Turkçe Dublaj Dizi İzle – Dizilla APK

Facebook Video İndirme Yöntemleri

Abiyefon Kısa Abiye Elbise Modelleri Yeni Sezon

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir