Gizem Bağdaçiçek Kimdir? Videoları

Gizem Bağdaçiçek Kimdir? Videoları
Yayınlama: 20.03.2024
Düzenleme: 02.04.2024 06:43
3
A+
A-

Müstehcenlik nedeniyle emniyet güçlerince gözaltına alınan Gizem Bağdaçiçek kimdir? Neden göz altına alındı merak edilmektedir.

Sosyal medyada kendisini ön plana çıkaran Gizem Bağdaçiçek fenomendir. Emniyet güçlerinin gözaltına aldığı Bağdaçiçek özellikle Onlyfans platormundaki görüntüleri ile ünlenmişti. Kendisi hakkında yapılan şikayetler sonrası Asayiş Şube Müdürlüğü, Ahlak Büro Amirliği ekiplerince göz altına alındı. Peki Gizem Bağdaçiçek kimdir?

Gizem Bağdaçiçek Kimdir, Hayatı?

Bağdaçiçek 1998 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Kendisi Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızıdır. Özellikle Onlyfans başta olmak üzere sosyal medyada içerikler üretmektedir. 2021 yılında katıldığı sosyal medyada özellikle müstehcen görüntüleri ile ünlendi. Bu sebeple eğitimi ve kültürel yaşamı ile özel hayatı hakkında çok bir bilgi bulunmamaktadır.

Gizem Bağdaçiçek Kimdir? Videoları Nasıl?

Gizem Bağdaçiçek Kimdir? Videoları

Gizem Bağdaçiçek Bulgaristan göçmenidir. 26 yaşındadır. Boyu 1,71 cm’dir. Kilosu ise son olarak 52 olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda Terazi burcundandır. Sosyal Medyada ilk olarak Bigo Live platformunda dans görüntüleri ile takipçilerinin karşısına çıkmıştır. Buradaki görüntüleri ile takipçi sayısı cesur pozları sayesinde yükselmiştir.

Gizem Bağdaçiçek Sosyal Medya Hesabı Adresleri

2021 yılında katıldığı OnlyFans ile ücretli abonelik sistemine geçti. Burada yine fotoğraf ve videolarını paylaştı. Cesur pozları sayesinde burada da önemli gelirler elde etmeye başladı. Bu sayede bir çok platformda gündeme gelmeye başladı. Bu anlamda eleştirilerin de hedefi oldu.

Gizem Bağdaçiçek Kimdir? Videoları Nasıl?

Gizem Bağdaçiçek Kimdir? Videoları

Güncel olarak Gizem Bağdaçiçek’in;

  • instagram hesabı @gizemmsavage
  • OnlyFans hesabı @gizembdg

Dir. Ahlak Büro Ekiplerince gözaltına alınmasının ardından savcılık sorgusu ile Gizem Bağdaçiçek serbest bırakıldı. Sosyal medya haberleri ile Fenomen Bağdaçiçek kimdir çok sık araştırılmaktadır. Sorgulaması sonrasında Bağdaçiçek konuya ilişkin olarak; içeriklerini yayınladığı platformun 18 yaş altı kullanıcı kaydını almadığını, 160 takipçisi olduğunu, bu takipçileri ile pornografik görüntülerini paylaştığını belirtti.

Gizem Bağdaçiçek’in özellikle içeriklerini yayınladığı OnlyFans Türkiye’de mahkeme kararı ile 7 Haziran 2023 tarihinde engellenmiştir. Bu sebeple OnlyFans Türkiyede var mı sorusunun yanıtı hayırdır. OnlyFans ücretli üyelik oluşturan kişilere içeriklerin paylaşılması ile hareket eden bir sosyal medya hesabıdır. Ancak Türkiye’de yasaklanmıştır. Sebebi ise müstehcen görüntülerin paylaşılması olmuştur.

Ceyda Düvenci Kimdir?

Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Funda Eryiğit Kimdir?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.