dizeler.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kimdir
 4. »
 5. Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Sevgilisi Kim? Boyu, Yaşı

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Sevgilisi Kim? Boyu, Yaşı

dizeler dizeler - - 4 dk okuma süresi
120 0
Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Sevgilisi Kim, Boyu, Yaşı

Cem Karaca’nın Gözyaşları filminde başrol oynaması ile gündem olan Melisa Aslı Pamuk kimdir? Aslen nerelidir? Ve takipçilerinin en çok merak ettiği husus sevgilisi kim içeriğimizde yer almaktadır.

Melisa Aslı Pamuk Cem Karaca’nın Gözyaşları filminde İsmail Hacıoğlu ile birlikte başrolü paylaştı. Filmin gala gösterimine katılmayan Pamuk bu anlamda eleştiri oklarının hedefi oldu. Özellikle İsmail Hacıoğlu’nun sert çıkışı sonrası gündem olan Melisa Aslı Pamuk kimdir merak konularındın biri oldu.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir, Hayatı?

Aslen İskenderun’lu olan Melisa Aslı Pamuk 14 Nisan 1992 tarihinde Hollanda’da dünyaya gelmiştir. Böylelikle 34 yaşındadır. Melisa Aslı Pamuk boyu 170 cm’dir. Halen ailesi Hollanda’dır. Ancak kendisi hayatını İstanbul’da sürdürmektedir. Türk kökenli aynı zamanda Hollanda vatandaşı olan Pamuk 14 yaşındayken model olma başarısını yakaladı. Eğitimi ise Amsterdam Üniversitesinde psikoloji oldu. Ancak güzellik yarışmalarına katılabilmek için bu eğitimini dondurdu.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Sevgilisi Kim, Boyu, Yaşı
Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Sevgilisi Kim, Boyu, Yaşı

Katıldığı mankenlik yarışmalarından Biri Türkiye’nin en iyi mankeni olan Best Model Of Turkey oldu. 2009 yılında yapılan yarışmaya katılan Pamuk burada gelecek vaat eden model unvanını kazandı.

Mankenlik ve güzellik yarışmalarında derece yapması, filmlerde roller alarak izleyicinin karşısına çıkması nedeniyle hep göz önünde oldu. Bu sebeple Melisa Aslı Pamuk sevgilisi kim çok merak edilen hususlardandır. Güzel oyuncunun sevgilisi futbolcu Yusuf Yazıcı olduğu bilinmektedir.  Oyuncuya geçtiğimiz aylarda Rolex saat alan Yazıcı jest yapmıştır. Zira bu saatin bedeli 13 bin Euro olduğu bilinmektedir.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Sevgilisi Kim, Boyu, Yaşı
Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Sevgilisi Kim, Boyu, Yaşı

Türkiye Güzellik Kraliçesi Oldu

Tatil için İstanbul’a geldiği bir dönem Miss Turkey yarışmasına başvurdu. 2011 yılında yapılan yarışmada Türkiye Güzellik Kraliçesi oldu. Bu yarışmanın bir sonraki ayağı olan Brezilya Sao Poulo kentinde düzenlenen Miss Universe yarışmasında Türkiye’yi temsil etti.

Melisa Aslı Pamuk 1,79 cm boyundadır. Hobileri yağlı boya resim yapmak ve kitap okumak olan ünlü mankenin Türkçe dışında, Almanca, Flemenkçe ve Fransızca konuştuğu diller arasındadır.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Sevgilisi Kim, Boyu, Yaşı
Melisa Aslı Pamuk Kimdir? Sevgilisi Kim, Boyu, Yaşı

Melisa Aslı Pamuk Rol Aldığı Dizi ve Sinema Filmleri

Katıldığı yarışmalar neticesinde oyuncu olabilmek için Sadri Alışık Kültür Merkezinde temel oyunculuk dersleri alan Pamuk ilk kez 2012 yılında GDO Karakedi filminde başrol oynadı. 2014 yılında ise Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte Kurt Seyit ve Şura dizisindeki kadroda kendisine yer buldu.  Yine aynı yıl Her Sevda Bir Veda dizisinde rol aldı. Takvimler 2015 yılını gösterdiğinde Star TV’de yayımlanan Kara Sevda dizisi ile ekranlara geldi. Melisa Aslı Pamuk’un rol aldığı dizi ve sinema filmleri şunlardır.

 • 2004 Dat zit Wel Snor
 • 2012 Yer Gök Aşk
 • 2012 GDO Karakedi
 • 2014 Kurt Seyit ve Şura
 • 2014 Her Sevda Bir Veda
 • 2015 Kara Sevda
 • 2024 Cem Karaca’nın Gözyaşları

Funda Eryiğit Kimdir?

Banu Parlak Kimdir?

Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Farah Zeynep Abdullah Kimdir?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir