Karagül TikTok Videosu Tutuklattı – Kanlar İçinde Oğluna Aldırış Etmedi

Karagül TikTok Videosu Tutuklattı – Kanlar İçinde Oğluna Aldırış Etmedi
Yayınlama: 29.04.2024
331
A+
A-

Para uğruna TikTok videosu açanlar sınırları zorlarken Bursa’da Karagül kullanıcı ismiyle bir kadın kanlar içinde kalan oğluna rağmen para dilenmeye devam etti.

Canlı yayın esnasında oğlu kapıya çarptı. Yaralanmasına rağmen Karagül adıyla Tiktok videosu açan kadın bu duruma aldırış etmedi. Bu duruma müdahale eden Bursa Polisi kadını gözaltına aldı. Karagül isimli kadın nöbetçi hakimlikçe “müstehcenlik” suçuylu tutuklandı. Haberler ile gündem olan M.C. sosyal medyada iyi bir takipçi sayısına da ulaşmış.

Karagül Videoları Yayınlayan M.C. 177 Bin takipçiye Ulaştı

M.C. Karagül ismiyle Tiktok videoları paylaşıyordu. 177 bin takipçiye ulaşan kadın tutuklandı. Sebebi ise müstehcenlik oldu. M.C. canlı yayın esnasında çocuğunun kapıya çarpmasını umursamadı. Öyle ki çocuk kanlar içinde kalmasına rağmen o canlı yayında para istemeye devam etti. Bu görüntüler sosyal medyada yayıldı. Bu sayede kendisine ulaşan Bursa polisi kadını gözaltına aldı.

3 Farklı olaydın Tutuklandı

28 yaşındaki M.C. 3 farklı olaydan dolayı tutuklandı. Müstehcenlik başta olmak üzere kasten yaralama ve aile yükümlülüğüne yerine getirmemesi olan kadın hakkında dava süreci başlatıldı.

Bursa Emniyet ekiplerince evinde gözaltına alınan M.C. işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilirken hakimlik 3 farklı suça rağmen müstehcenlik suçundan kadını tutukladı.

Yapılan inceleme ise Karagül isimli TikTok kullanıcısının daha önce 7 yaşındaki kızını da dövdüğünü ortaya koydu. Kadın canlı yayını rahat yapabilmek için oğlunu banyoya kilitlediği bununla birlikte bir başka canlı yayınında Mustafa Kemal Atatürk’e hakaret ettiği de ortaya çıkan diğer hususlar oldu.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.