dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kimdir
  4. »
  5. Dr. Ender Saraç Kimdir? Muhammed Yakut İddiası Ne?

Dr. Ender Saraç Kimdir? Muhammed Yakut İddiası Ne?

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
464 0
Dr. Ender Saraç Kimdir?

Muhammed Yakut ismiyle sosyal medyada yayınlanan görüntüler sonrası gözler Dr. Ender Saraç kimdir sorusuna yöneldi.

Sosyal medyada videosu paylaşılan Ender Saraç gündem oldu. Bu anlamda aramalar Dr. Ender Saraç videosu izle olarak yoğunlaştı. Narkoz Türkiye paylaşımı nedir? İddialar ve ayrıntılar içeriğimizde yer almaktadır.

Twitter ile trant topik olan Muhammed Yakut sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Bu paylaşım sonrası ise herkesin gözü Ender Saraç’a çevrildi. Yakut yaptığı paylaşımda oğluna tacizde bulunduğu ve bu tacizin oğlunun okulunda belgelendiği yönünde oldu. Pe ki kimdir Ender Saraç.

Ender Saraç Kimdir Hayatı?

Sürekli televizyon ekranlarında izleyicinin karşısına çıkan Ender Saraç aslında Mehmet Ender Saraç’tır. 1959 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Evli ve 3 çocuk babası olan Saraç ismini ilk kez Nühet duru ile birlikte UNİFORM sağlık merkezinde duyurmuştur. Sonrasında ise doğal tıp ve estetik merkezi olarak Hay Sağlık Merkezini kurmuştur.

Dr. Ender Saraç Kimdir?
Dr. Ender Saraç Kimdir?

Bornova Anadolu Lisesi sonrası eğitimini Ege Tıp Fakültesinde tamamlamıştır. Doktor olarak atandığında zorunlu hizmetini Erzurum, İspir’de yapmıştır. Çorlu’da Alay Tabibi olarak askerlik görevini yaptıktan sonra İzmir’de Aile Hekimliği ihtisasını tamamlamıştır.

Dr. Ender Saraç doğal ve sağlıklı yaşam ile ilgili attığı adımlar ile bilinmektedir. Bu sebeple ulusal kanalların hemen hemen hepsinde yayınlara katılmıştır. Halk tarafından çok sevilen kişi aynı zamanda paneller, konferanslar ile takipçilerinin karşısına çıkmıştır. Öyle ki kendi kurduğu Doğal Tıp Derneği ile başarılı çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye’de En Çok Satılan Kitaplardan Oldu

Sağlıklı yaşam çerçevesinde kaleme aldığı kitapları onlarca baskı yapmıştır. Zira ikinci kitabı Ayurveda sağlıklı Zayıflama 2002 yılında piyasaya çıkmıştır ve bu zamana kadar 21 baskı yapmıştır. Bu özelliği ile Türkiye’de en çok satılan kitaplar arasına girmiştir.

Sağlıklı ve doğal yaşamın yanı sıra Ruhsal Gelişim Spirütüel Teknikler ile Pozitif Enerji Teknikleri üzerinde çalışmalar yürütmektedir. Bu çalışmaları ile özellikle TRT, ATV, CNN Türk gibi kanallarda düzenli programlar yapmıştır. Özellikle zayıflama teknikleri ile herkesin ilgi odağı olan Dr. Ender Saraç son olarak Muhammed Yakut’un iddiaları ile gündem oldu.

Hilal Altınbilek Kimdir? Hangi Dizilerde Oynadı?

Melike Şahin Kimdir?

Hayal Köseoğlu Kimdir? 

Hande Erçel Kimdir? 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir