dizeler.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kimdir
 4. »
 5. Hande Erçel Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi

Hande Erçel Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi

dizeler dizeler - - 8 dk okuma süresi
306 0
Hande Erçel Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi

Sosyetenin ve sinema dünyasının yakından takip ettiği Hande Erçel kimdir? Özellikle Hande Erçel Hakan Sabancı ikilisi ile gündeme gelen sanatçının hayatı ve biyografisi içeriğimizde yer almaktadır.

Hakan Sabancı Hande Erçel ile anılmaya başlandığından itibaren çiftin yaptıkları takipçilerin sürekli radarına girmektedir. Kerem Bürsin Hande Erçel birlikteliği sonrası özellikle Cannes Film Festivaline Hakan Sabancı ile birlikte katılan Hande Erçel yine gündem olmuştu. Hayatı ve merak edilenler ile ünlü sanatçı Erçel hakkında bilgiler içeriğimizde.

Hande Erçel Sevgilisi en çok merak edilen sorulardan biridir. Ekranlara yansıyan birlikteliklerinden biri son olarak Cannes Film Festivalindeki fotoğrafları ile Hakan Sabancı olmuştur. Hande Erçel Cannnes Festivaline birlikte katılarak el ele poz verdi. Böylelikle ikili bu anlamda gündem olurken herkes Hande Erçel Sevgilisi Hakan Sabancı’yı radara almıştır. Hande Erçel Kaan Yıldırım isimleri de magazin haberlerine yansımıştı.

Hande Erçel Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi
Hande Erçel Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi

Öncelikli olarak kendisini tanımak isteyen takipçileri Hande Erçel Nereli? Sorgusu yapmaktadır. Hande 1993 yılında Balıkesir’in Bandırma ilçesinde dünyaya gelmiştir.  Burada Mimar Sinan güzel Sanatlar Fakültesi, Türk Sanatları bölümünde eğitim gördü. Oyunculuk hayali ile 2011 ile 2013 yılları arasında 3mota oyunculuk atölyesinde eğitim aldı. Tiyatro eğitimi yanı sıra Tiyatro Kedi’de oyun asistanlığı yaptı.

Hande Erçel Nereli, Kaç Yaşında?

Hande Erçel kaç yaşında aramanız varsa güncel olarak oyuncu 30 yaşındadır. Zira sürekli takipçileri Hande Erçel yaş sorgusu yapmaktadır. Önümüzdeki yıl 31 yaşında olacak olan başarılı sanatçı halen çok merak edilen kişilerden biri olmaktadır. 24 Kasım Öğretmenler gününde dünyaya gelen oyuncu 24 Kasım 2023 tarihinde 31 yaşını doldurmuş oldu.

Hande Erçel Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi
Hande Erçel Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi

Hande Erçel Nasıl ünlü oldu en çok merak edilen hususlardan biridir. Kendisi 2012 yılında Miss Cilivaliton Of The World yarışmasına katılmıştı. Bu yarışma onu ikinciliği kazandırırken Türkiye’nin ve dünyanın tanımasına neden oldu. Ekranlarda ilk dizisi 2014 yılında oldu. Çılgın Dershane Üniversitede ile kariyerine adım atan oyuncu 2014 yılında yine Hayat Ağacı dizisinde rol aldı. Hayat Ağacı dizisinde önemli oyuncular Fikret Kuşkan, İdil Fırat ve Onur Saylak gibi isimlerle birlikte oynadı.

Hande Erçel boy fiziksel olarak merak edilen hususlardan biri olmaktadır. Hande Erçel Boyu 1,75 cm’dir. Hande Erçel Boy kilo sürekli bu aşamada sorgulanmaktadır. 175 cm boyunda olan Erçel son olarak 55 kg ağırlığındadır. Hande Erçel annesi ise Aylin Erçel olmaktadır. Hande Erçel Burç ise Yay burcudur.

Hande Erçel Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi
Hande Erçel Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi

Hande Erçel Kerem Bürsin Sevgili mi?

Hande Erçel Kerem Bürsin beraber kameraların karşısına geçmesinin ardından sürekli sorgulanmaktadır. İkili Sen Çal Kapımı filminde birlikte oynamış ve aşk yaşayama başlamıştı. Bu sebeple Hande Erçel Serenay Sarıkaya merak edilen isimlerden olmuştu. Sebebi ise Kerem Bürsin’in Serenay Sarıkaya ile eski sevgili olmasıydı.

Sen Çal Kapımı ile birliktelikleri sorgulanması nedeniyle herkes Hande Erçel Kerem Bürsin Sevgili mi? Sorusuna yanıt aramıştı. Bir süre bu durumu yalanlayan ikili sonrasında ise sevgili olduklarını açıklamak zorunda kaldı.

Hande Erçel Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi
Hande Erçel Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi

Hande Erçel Dizileri ve Sinemaları

2012 yılında adımını attığı sinema ve dizi dünyasında merdivenleri teker teker tırmanan Erçel 2015 yılında Güneşin Kızları ile yıldızını parlattı. Burada emre Kınay ve Evrim Alasya gibi önemli isimlerle birlikte ekranların karşısına geçti. 2017 yılında halen tiyatro eğitimi alıyordu. Zira Harika Uygun Chubbuck Atölyesindeki eğitimi 2020 yılına kadar sürdü. Sanatçı kısa sürede birçok dizi ve sinema filminde rol aldı. Bu aşamada merak edilen başlıca hususlardan biri Hande Erçel Dizileri oldu. Bunlar;

 • 2013 Tatar Ramazan
 • 2013 Çalıkuşu
 • 2014 Çılgın Dershane Üniversitede
 • 2014 Hayat Ağacı
 • 2015 Güneşin Kızları
 • 2016 Aşk Laftan Anlamaz
 • 2017 Siyah İnci
 • 2018 Halka
 • 2019 Azize
 • 2020 Sen Çal Kapımı
 • 2023 Bambaşka Biri

Hande Erçel Gamze Erçel iki kız kardeş merak edilen hususlardan biridir. Gamze Handenin ablasıdır. Ünlü oyuncunun kardeşi hakkında birçok haber yapılmıştır. Hayatı yakından  takip edilen oyuncunun Hande Erçel yiğeni kanser haberleri de özellikle sosyal medyada çok paylaşıldı. Hande Erçel’in yeğeni Aylin mavi kanser tedavisi gördü. Bu tedavi ile haberlerin ardından Hande Erçel Mavi Kanser sorgularına yer verdi. Sanatçı son olarak sağlık durumunun iyi olduğu açıklamasını yapmıştı. Çıkan haberler nedeniyle herkes Hande Erçel kanser olup olmadığını merak etti. Ancak durumun ayrıntısı çok daha farklı çıktı.

Hande Erçel İnstagram Hesabı

Hande Erçel Sosyal Paylaşım hesapları da merak edilen hususlardandır. Özellikle Hande Erçel instagram takipçilerinin en fazla sorguladığı hesap olmaktadır. Hande Erçel instagram hesabı https://www.instagram.com/handemiyy/?hl=tr olmaktadır.

Hande Erçel Twitter Hesabı

Hande Erçel Twitter Hashtag ile aranılan ünlü oyuncunun sosyal paylaşım hesabından biridir. Hande Erçel Twitter https://twitter.com/HandeErcel olmaktadır.

Hande Erçel Estetiksiz Hali

Ünlülerin hepsi estetik operasyon yaptırmaktadır. Bu anlamda yaptırmayanlar olsa da Hande Erçel yaptıranlardan biridir. Takipçileri bu sebeple Hande Erçel estetiksiz hali fotoğraflarını merak etmektedir. Kendisi bir dizi operasyondan geçmiştir. Bunlar;

 1. Çene Botoksu
 2. Hollwood Yannağı
 3. Dudak dolgusu
 4. Badem göz estetiği
 5. Bişektomi
Hande Erçel Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi
Hande Erçel Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi

Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı, Hayatı – Hangi Kanalda

Farah Zeynep Abdullah Kimdir? Yaşı, Kilosu, Sevgilisi Kim?

Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Metin Uca Kimdir? Neden Vefat Etti?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir