Bahar Disinin Umayı Alisa Sezen Sever Kimdir? Sevgilisi, Yaşı, Boyu

Bahar Disinin Umayı Alisa Sezen Sever Kimdir? Sevgilisi, Yaşı, Boyu
Yayınlama: 17.04.2024
Düzenleme: 24.04.2024 11:41
48
A+
A-

Show TV’de Salı günleri ekranlara gelen Bahar dizisinin sevilen yüzü Umay’ı canlandıran Alisa Sezen Sever kimdir. Kendisi hakkında merak edilen hususlar içeriğimizde yer almaktadır.

Çarşamba günleri ekrana elen Bahar dizisinin günü değiştirildi ve Salı’ya alındı. İlk bölümü ile birlikte herkesi gülmekten geçiren Bahar dizisinde Umay karakterini canlandıran Alisa Sezen Sever ilgi odağı olan kişilerden oldu. Kısa sürede sevilen güzel oyuncunun izleyici tarafından merak edilmesi internette Umay karakterindeki ünlü kim sorusuna neden oldu.

Alisa Sezen Sever Kimdir, Hayatı?

Alisa Sezen Sever doktor bir babanın kızıdır. Dizideki rolü ile öne çıkmasına rağmen tiyatroya olan tutkusu onun başarısındaki önemli paydır. Sever 1 Temmuz 2006 tarihinde doğmuştur. Böylelikle Alisa Sezen Sever 18 yaşındadır. Boyu ve kilosu bilinmemektedir.

Ekranlarda boy göstermesinin ardından özellikle genç takipçileri Alisa Sezen Sever’in sevgilisi kimdir merak etmektedir. Oyuncu bu konuda bir açıklamada bulunmamıştır. Bu sebeple henüz bir bilgi yoktur.

Bahar Disinin Umayı Alisa Sezen Sever Kimdir? Sevgilisi

Bahar Disinin Umayı Alisa Sezen Sever Kimdir? Sevgilisi

Beşiktaş Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi alan genç oyuncu Yengeç burcundandır. Ekranlarda daha önce boy göstermesine rağmen Bahar dizisindeki Bahar’ın kızı kimdir takipçileri sıklıklar sorgulamaktadır.

Alisa Sezen Sever Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Severin ilk projesi Bahar dizisi değildir. Zira ilk kez ekranlara 2022 yılında gösterime giren Sipahi dizisi ile başlamıştır. Burada Ece karakterine can vermiştir. Bununla birlikte rol aldığı diğer diziler şunlardır;

  • Muhteşem Yüzyıl
  • Güllerin Savaşı
  • Evli ve Öfkeli
  • Fatih Harbiye
  • Sahipli
  • Keşke Hiç Büyümeseydik
  • Tozkoparan İskender
Bahar Disinin Umayı Alisa Sezen Sever Kimdir? Sevgilisi

Bahar Disinin Umayı Alisa Sezen Sever Kimdir? Sevgilisi

Takipçileri hakkında birçok bilgiye ulaşmak istemektedir. Bunlardan birisi Alisa Sezen Sever nerelidir sorusunun yanıtı. Kendisi İstanbul doğumludur.

Bahar’daki Umay kimdir sorusunun yanıtı Alisa Sezen Sever dizide Demet Evgar’ın kızını canlandırmaktadır. Afra Saracoğlu’na benzerliği ile dikkatleri üzerine çeken oyuncunun performansı da çok başarılı bulundu.

Alisa Sezen Sever hangi takımı tutuyor bu soruda bilinmeyenler arasında.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.