dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kimdir
  4. »
  5. Çilem Akar Kimdir? Sevgilisi Kim? Yaşı Kaç?

Çilem Akar Kimdir? Sevgilisi Kim? Yaşı Kaç?

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
145 0
Çilem Akar Kimdir? Sevgilisi Kim? Yaşı Kaç?

Eğlendiren video içerikleri ile eğitici filmler sunan Çilem Akar kimdir? Sevgilisi kim? Yaşı kaç? Aslen nereli içeriğimizde yer almaktadır.

Çilem Akar Kimdir, Hayatı

Ünlü olanlar kadar youtuberlar da hayatı ve biyografisi ile ilgi görmektedir. Bu ilgiyi görenlerden biri de Çilem Akar’dır. 13 Temmuz 1994 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Çiğdem Akar 30 yaşındadır. İlgiyle izlenen videoları ile merak edilen youtuber 1,74 metre boyundadır. Kilosu ise en son 54 olarak paylaşılmıştır. Yengeç burcundan olan Akar Aslen Diyarbakırlıdır. Hayatı bu kadar kısa özetlenen Çilem Akar gerçekte kimdir?

İlkokulu Cihangir İlköğretim Okulunda, Lise eğitimini ise Baydar Lisesinde alan Akar Eskişehir Anadolu Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği eğitimini almıştır. Buradan sonra ise yüksek lisans için Uludağ Üniversitesinin yolunu tutmuştur. Eğlenceli videoların yanı sıra eğitici sunumları olan Akar özellikle İngilizce eğitim videoları ile ön plana çıkmıştır. İyi İngilizce seviyesi ile aynı zamanda dil dersleri vermektedir.

Çilem Akar Kimdir? Sevgilisi Kim? Yaşı Kaç?
Çilem Akar Kimdir? Sevgilisi Kim? Yaşı Kaç?

İspanya Gezisi Youtube Videolarına Yöneltti

Çilem Akar İngilizce kadar İspanyolca’yı da iyi bilmektedir. Çekimler yapmak ve gezi amaçlı olarak Fransa, İspanya, Almanya ve İtalya gibi ülkelere seyahatler yapmıştır. Özellikle youtube vidosu çekmek için İspanya gezisi etkili olmuştur. Özellikle bu ülkeyi çok sevmiş hatta her fırsatta burada yaşamak istediğini belirtmiştir.

Bol vakit buldukça dizi izleme ve kitap okumayı tercih eden Çilem Akar kendisini tanıtan söyleşilerinde dans etmeyi çok sevdiğini de söylemiştir. Eğitici videolarını gezi yaşam tarzı konuları ile birleştiren ünlü youtuber kanalını Temmuz 2015 tarihinde açmıştır. Milyonlarca izleme rakamlarına ulaşan ünlü Youtuberin yarım milyondan fazla abonesi bulunmaktadır. Özellikle Hayatımı Çiziyorum videosu ilgi görmüş ve iki milyon izleme almıştır.

Çilem Akar Kimdir? Sevgilisi Kim? Yaşı Kaç?
Çilem Akar Kimdir? Sevgilisi Kim? Yaşı Kaç?

Çilem Akar Sevgilisi Kim? Evli mi?

Çilem Akar evli değildir. En çok merak edilen hususlardan biri sevgilisinin kim olduğudur. Kendisi bu konuda açıklama yapmasa da son olarak İrlandalı sevgilisi olduğu biliniyordu. Ancak kendi hesabında yayınladığı videolarda isim paylaşmayacağını belirtmiştir. Zira bir açıklamasında insanların aşık olduğunu, ayrıldıklarını ve sonra tekrar aşık olduklarını söylemiştir. Bu cümleler de onun aşka ve ilişkiye nasıl bir bakış açısı ile yaklaştığını göstermektedir.

Dr. Sadık Ahmet Kimdir? 

Zeynep İnanoğlu Kimdir?

Ceyda Düvenci Kimdir?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir