dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ponzi Mine Kim? Hangi Ünlüleri Dolandırdı?

Ponzi Mine Kim? Hangi Ünlüleri Dolandırdı?

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
260 0
Ponzi Mine Kim? Hangi Ünlüleri Dolandırdı?

Günlerdir futbolcuların dolandırıldığı ve milyonlarca doların buhar olduğu soruşturma sonrası Ponzi Mine ile ünlülerin dolandırıldığı ortaya çıktı. Ponzi Mine kim, hangi ünlüleri dolandırdı şimdiden ayrıntıları ile merak konusu oldu.

Banka Müdiresi Seçil Erzan tarafından dolandırılan ünlü futbolculara şimdi de diğer ünlü sanatçılar eşlik ediyor. Şimdi de Ponzi Mine ortaya çıktı. Ponzi Mine olarak bilinen Mine Mumcu futbolcularda olduğu gibi benzer bir sistem ile ünlü isimleri dolandırdığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. Öyle ki bu aşamada Ponzi Mine hangi ünlüleri dolandırdı merak konusu oldu.

Ponzi Mine Hangi Ünlüleri Dolandırdı?

Mine Mumcu Ponzi Mine olarak aralarında Burcu Kıratlı, Ece Erken, Semih Erden ve Sinan Akçıl gibi ünlülerin olduğu kişileri dolandırdı. Öyle ki hakkında 39 dava açıldı. Davalar sonrası ise Mine Mumcu ile eşinin bulunamadığı, nerede olduğu bilinmediği gelen haberler arasında bulunuyor.

Ponzi Mine Kim? Hangi Ünlüleri Dolandırdı?
Ponzi Mine Kim? Hangi Ünlüleri Dolandırdı?

Türkiye’de kara para aklama ve dolandırıcılık hikayesi aylardır gündemi meşgul ediyor. Dilan ve Engin Polat çiftinin kara para aklama, uyuşturucu üretimi gibi sebeplerle gündemi meşgul etmesinin ardından haberler ünlü futbolcuların banka müdürü tarafından dolandırılması ile yoğun olarak tartışıldı. Şimdi ise Mine Mumcu ortaya çıktı.

Ponzi Mine ve Eşi Kayıp

Ponzi Mine Kim? Hangi Ünlüleri Dolandırdı?
Ponzi Mine Kim? Hangi Ünlüleri Dolandırdı?

Sözcü TV’de yapılan habere göre Ponzi Mine lakaplı Mine Mumcu astsubay eşi ile birlikte onlarca ünlüyü dolandırdı. Haklarında yapılan şikayetler sonrası Ponzi Mine tutuklanmıştı. Ancak pandemi sürecinde izinli olarak çıkmış. Sonrasında eşinden ayrılan Mumcu, habere göre dolandırıcılığa devam etti. İlamsız icra talepleri ile vatandaşları dolandıran Ponzi Mine iddiaya göre önce Burcu Kıratlı ismine şirket kurdu.  Sonrasında ise oyuncuyu dolandırdı. Aynı zamanda Tuzlaspor yöneticisi olan Rıdvan İlhan’dan ayrıca 3,5 milyon lira aldığı iddialar arasında yer aldı. Basketbolcu Semih Erden ise 1,3 milyon lira Ponzi Mine’ye kaptırdı.

Habere göre onlarca ünlü simayı da dolandıran Ponzi Mine ile ayrıldığı eşi eski astsubay’ın nerede olduğu bilinmiyor.

Haham Eyal Karim’den Yahudi Olmayan Kadınlara Tecavüz Fetvası

Hakkari’de Çikolata Çalan Çocuğu Rehin Alan Zincir Market Hangisi

Mehmet Ali Ağca Aslan oldu 15 Yıl Hapisle Yargılanıyor

Banu Parlak Silahlı Paylaşım Sonrası Yeniden Gözaltına Alındı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir