dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Hakkari’de Çikolata Çalan Çocuğu Rehin Alan Zincir Market Hangisi

Hakkari’de Çikolata Çalan Çocuğu Rehin Alan Zincir Market Hangisi

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
207 0
Hakkari’de Çikolata Çalan Çocuğu Rehin Alan Zincir Market Hangisi

Hakkari’de önceki gün 2 çikolata yüzünden market deposuna kilitlenen ve 2 saat burada bekletilen çocuğun duyulması sonrasında Hakkari’de çikolata çalan çocuğu rehin alan zincir market hangisi merak edildi.

2 Saat Market Deposunda Bekletildi

İddia çocuğun markette iki çikolata çalması oldu. Market çalışanları çocuğun cebinde iki çikolata bulmasının ardından marketin deposuna götürüldü. Babasına haber vermesi ile çocuğun burada iki saat kadar bekletildiği iddiası yer aldı. İddia ise Hakkari esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanından geldi. Başkan Muharrem Tekin Hakkari kent merkezinde bulunan bir markette çikolata yüzünden çocuğun market deposuna iki saat kilitlendiği iddiası geldi. Başkan Tekin bu duruma tepki göstererek aynı zamanda çocuğun depodaki iki çikolata ile fotoğrafını paylaştı. Ayrıca Tekin sosyal medya hesabından konuya ilişkin açıklama yaptı.

Hakkari’de Çikolata Çalan Çocuğu Rehin Alan Zincir Market Hangisi
Hakkari’de Çikolata Çalan Çocuğu Rehin Alan Zincir Market Hangisi

Açıklamada 3 harfli zincir marketlerden birinin 2 çikolata yüzünden çocuğu market deposuna kapatmış. Babası çağırılmış. Zincir market yetkililerinin baba ve çocuktan özür dilemesi gerektiğini belirten Başkan Tekin ayrıca bu utanç verici davranış sonrası özür dilinmezse marketin isminin açıklanacağı ve boykot ile protesto yapılacağını yazdı.

Hakkari Barosundan Tepki Geldi

Konuya ilişkin olarak Hakkari Barosundan da tepki geldi. Hakkari Barosu Çocuk Hakları merkezi konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada; 2 saat depoya kilitlenerek kişinin hürriyetinden yoksun bırakılması suçu ile onur kırıcı eylem olduğu belirtildi.

Olayın duyulmasının ardından market çalışanı iki kişi çocuğu hürriyetinden yoksun bırakmak suçundan gözaltına alındı. Konuya ilişkin soruşturma sürüyor.

Mehmet Ali Ağca Aslan oldu 15 Yıl Hapisle Yargılanıyor

Banu Parlak Silahlı Paylaşım Sonrası Yeniden Gözaltına Alındı

Google Haritalar Yapay Zeka Desteğiyle Geleceğe Yön Veriyor

Robert De Niro Eski Kişisel Asistanı 1,2 Milyon Dolar Kazandırdı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir