dizeler.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kimdir
 4. »
 5. Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı, Hayatı – Hangi Kanalda

Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı, Hayatı – Hangi Kanalda

dizeler dizeler - - 5 dk okuma süresi
505 0
Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı, Hayatı – Hangi Kanalda

Ekranlara haber sunuculuğu ve gazetecilik mesleği ile yansıyan Gökhan Kayış kimdir? Yorumları ile çok sevilen ünlü gazetecinin yaşı, hayatı ve biyografisi yazımızda bulunmaktadır.

Flash TV ile gazetecilik mesleğine ilk adımını 1994 yılında atan Gökhan Kayış devamında Kanal D ve NTV gibi kanallarda görev aldı. Bir dönem FOX TV istihbarat şefi olan Kayış aynı zamanda burada editörlük görevini yürüttü. Sonrasında ise TGRT Haber kanalında çalıştı. Buradaki görevini Cem Küçük’e bırakarak BBN Türk ile anlaştı. Sonrasındaki adresi ise Ocak 2023 tarihi itibariyle Sözcü TV oldu.

Gökhan Kayış Sözcü TV’den Neden Ayrıldı?

Sözcü TV’nin açılış yapmasının ardından haber sunuculuğu görevini üstlenen Gökhan Kayış yorumları ile çok sevilen bir gazetecidir. Özellikle Sözcü TV Gökhan Kayış ile yıldızı parlamıştır. Zira bu sebeple Gökhan Kayış kimdir sorularına yanıtlar aranmaktadır. Ancak kısa süre sonra buradaki görevinden ayrılmıştır. Bu sebeple takipçileri Gökhan Kayış neden ayrıldı sorusuna yanıt aramıştır. Ancak ünlü gazeteci bu konuda bir açıklama yapmamıştır. Böylelikle neden ayrıldığı bilinmemektedir.

Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı, Hayatı – Hangi Kanalda
Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı, Hayatı – Hangi Kanalda

Gökhan Kayış vikipedi ile sözlüklerde yer almaktadır. Zira bu site gibi birçok dijital ortamda kendisi hakkında bilgiler bulunabilmektedir. Ancak Sözcü TV’deki görevinden sonra kendisi bir görev almamıştır.

Gazeteci Gökhan Kayış güncel olarak bir kanalda çalışmamaktadır. Ancak kendisini takip eden kişiler doğal olarak Gökhan Kayış hangi kanalda araştırmaları yapmaktadır.

Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı, Hayatı – Hangi Kanalda
Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı, Hayatı – Hangi Kanalda

Aslen gazeteci, muhabir, köşe yazarı, haber spikeri ve sunucu olan Kayış memur bir ailenin çocuğudur. Bu sebeple Anadolu’nun farklı şehirlerinde yaşamıştır. Bilecik, Karabük, Siirt, Eflani, Isparta, Yozgat ve Zonguldak babasının memuriyeti ile yaşadığı şehirlerdir.

Gökhan Kayış Hangi Kanallarda Çalıştı

Özel hayatı ile birlikte kendisi hakkında merak edilen sorulardan biri Gökhan Kayış nereli olduğudur. 1994 yılında Flash TV’de görev almasına rağmen kendisi 1998 yılında İstanbul Üniversitesinden mezun olmuştur. Burada almış olduğu eğitim İletişim Fakültesidir. Eğitimine istinaden gazeteciliğe başladığında daktilo kullanıldığı bir dönemdi. Bu sebeple her fırsatta 28 yıldır bu işi öğrenmeye çalıştığını ifade etmektedir. Böylelikle çalıştığı kanallar şunlardır;

 • Flash TV
 • Kanal D
 • NTV
 • FOX TV
 • TGRT Haber
 • Olay TV
 • BBN Türk

Gazeteci Gökhan Kayış aslen Yozgat Çekerek Nüfusunda kayıtlıdır. Üniversite eğitimi için İstanbul’un yolunu tutmuştur. Ekranlardaki yorumları ve başarılı haber sunusu ile herkesin ilgisi çekmiştir. Sözcü TV’de hafta sonları ekrana Ceylin Çağatay ile geliyordu. Ancak ayrılışı sonrası ekranlarda kendisini göremez olduk.

Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı, Hayatı – Hangi Kanalda
Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı, Hayatı – Hangi Kanalda

Gökhan Kayış eşi kendisi gibi gazetecidir. Hatta kızı da gazetecilik yapmaktadır. Bununla birlikte sporla yakından ilgilenmektedir. Futbolu çok seven Kayış Galatasaray takımını tutmaktadır. Öyle ki kendisinin koyu bir taraftar olduğunu belirtmektedir.

Gökhan Kayış babası kimdir yapılan aramalardan bir diğeridir. Gökhan Kayış’ın Babası Kimdir? Sorusunun yanıtı Sedat Nuri Kayış. Kardeşinin adı ise Serdar Gökhan’dır. 15 Mart 1943 doğumlu olan Serdar Gökhan oyuncu ve ressamdır.

Gazeteci Gökhan Kayış’ın twitter hesabı @gkayis instagram hesabı ise @gokhankayiss olmaktadır.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir