dizeler.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kimdir
 4. »
 5. Banu Parlak Kimdir? Yaşı Kaç? Kilosu, Sevgilisi

Banu Parlak Kimdir? Yaşı Kaç? Kilosu, Sevgilisi

dizeler dizeler - - 4 dk okuma süresi
193 0
Banu Parlak Kimdir? Yaşı Kaç? Kilosu, Sevgilisi

Gözaltı kararı ile medyada ismini sık duyuran Banu Parlak kimdir? Gündem olmasının ardından araştırma konusu olan Banu Parlak hakkında detaylar içeriğimizde yer almaktadır.

Sosyal medya fenomeni olan Banu Parlak kimdir gündemin ilk sorularından oldu. Sebebi ise gözaltına alınması. Sosyal medya hesabından silahlı paylaşım yapan Parlak’ın evinde Beylikdüzü Emniyet ekipleri arama yaptı. Bu arama sonrası ise ruhsatsız bir tabanca bulun. Böylelikle gözaltına alınan Banu yine gündem olmayı başardı. Zira haberler bu yüzden Banu Parlak Gözaltında olarak sunuldu.

Banu Parlak Hayatı? Eşi Kim?

Banu Parlak kendisi bir sosyal medya fenomenidir. 1987 yılında dünyaya gözlerini açtı. Bu sebeple 36 yaşındadır. Fenomen aslen Kastamonu’ludur. Müziysendir. Pop müzik şarkıları söylemektedir. Bu aşamada yapmış olduğu müzikleri sosyal medya hesabından paylaşmış ve böylelikle dikkatleri üzerine çekmiştir.

Banu Parlak Kimdir? Yaşı Kaç? Kilosu, Sevgilisi
Banu Parlak Kimdir? Yaşı Kaç? Kilosu, Sevgilisi

İlk ve orta öğrenimini Kastamonu şehrinde gören şarkıcı Kimya Bölümü ve Bilgi yönetimi ile Sağlık Kurumları İşletmeciliği eğitimi almıştır. Bu sebeple asıl mesleği Kimyagerliktir.

Banu Parlak Nasıl Ünlü Oldu?

Özellikle 2016 yılında paylaştığı Narin Yarim şarkısı ile Banu Parlak’ı tüm Türkiye tanımıştır. Rizeli Okan Öztürk ile 2017 yılında bir evlilik yapmış ancak çok geçmeden ayrılmıştır. Zira 2018 yılında çift ayrıldıklarını açıklamıştır.

Banu Parlak sosyal medya fenomeni olması ve şarkılar icra etmesinin yanında güzellik merkezleri sahibidir. Özellikle instagram ile 1 milyon takipçi sayısına ulaşan şarkıcı fenomenin albümleri şunlardır;

 • Narin Yarim
 • Narin Yarim remix
 • Dura Dura
 • Dik Yokuş
Banu Parlak Kimdir? Yaşı Kaç? Kilosu, Sevgilisi
Banu Parlak Kimdir? Yaşı Kaç? Kilosu, Sevgilisi

Narin Yarim ile kendisini üne taşıyan Parlakın ayrıca;

 1. Dik Yokuş
 2. Dura dura
 3. Yana Yana

Dilan Polat Banu Parlak Olayı Nedir?

Şarkıları çok ünlü olmuştur. Ancak medya ile haberlerde Dilan Polat ve Engin Polat ile gündeme gelmiştir. Bu sebeple Dilan Polat Banu Parlak olayı nedir araştırma konusu olmuştur. Banu Parlak’ın Bahçeşehirde bulunan güzellik merkezi kurşunlanmıştır. Bu kurşunlanmanın ise sebebinin Dilan ve Engin Polat olduğunu söyleyen Parlak, çifti suçlamıştı. Hatta Polat çiftinin tutuklanmasının ardından danslı bir sevinç videosu paylaşmıştı.

Son olarak yine gözaltına alınması nedeniyle takipçileri Banu Parlak Ne oldu sorusunu sordu. Silahlı bir video paylaşan ünlü şarkıcının evinde bu yüzden arama yapıldı. Ruhsatsız bir tabanca ve 9 fişek bulan kolluk kuvvetleri Parlak’ı gözaltına aldı.

Farah Zeynep Abdullah Kimdir? Yaşı, Kilosu, Sevgilisi Kim?

Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Hande Erçel Kimdir? Boyu, Yaşı, Sevgilisi

İrem Derici Yeni Sevgilisi Gökhan Fırat Kimdir?

Cemre Solmaz Telefon Numarası Kaç? Nasıl Öğrenirim?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir