dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kimdir
  4. »
  5. Yaren Kılıç Kimdir? Yaşı Kaç? Sevgilisi Kim?

Yaren Kılıç Kimdir? Yaşı Kaç? Sevgilisi Kim?

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
156 0
Yaren Kılıç Kimdir? Yaşı Kaç? Sevgilisi Kim?

Son zamanlarda gördüğü ilgiyi hak eden isimlerden biri olan Yaren Kılıç kimdir? Yaşı Kaç, sevgilisi kim özellikle merak edilen başlıca sorulardır.

Youtube sitesini yakından takip eden kişiler aynı zamanda ünlü olan youtuberları da yakından takip etmektedir. Bu kişilerden biri de Yaren Kılıç’tır. Çektiği ve paylaştığı videolar ile son döneme bomba gibi düşen Kılıç konuşma tarzı sayesinde birçok kişinin gönlünü fetih etmiştir. Henüz videolarını izleme fırsatı bulamadıysanız Yaren Kılıç kimdir? Nasıl videolar çekiyor inceleyebilirsiniz.

Yaren Kılıç Kimdir, Hayatı

Youtuber Yaren Kılıç 10 Ocak 1998 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Böylelikle 26 yaşındadır. Eğitimini İşletme Bölümü ile İstanbul Bilgi Üniversitesinde görmüştür. Aynı zamanda burada Pazarlama iletişimi bölümünde yüksek lisans yapan biridir.

Yaren Kılıç Kimdir? Yaşı Kaç? Sevgilisi Kim?
Yaren Kılıç Kimdir? Yaşı Kaç? Sevgilisi Kim?

Youtube’da Tepkikolik ismi ile kanalı bulunan ünlü youtuber olarak farklı yönleri ile izleyiciyi kendisine bağlamaktadır. Birçok kişi instagram fotoğrafları ile kendisini takip ederken bazıları samimi ama şımarık hallerine hasta olduğunu dile getirmektedir.

Yorumcuların aynı zamanda güzel ve sempatik bulduğu Yaren Kılıç oğlak burcundandır. Birçok takipçisi aslen nereli olduğunu merak etmektedir. Ancak kendisi bu konuda bir açıklamada bulunmamıştır. Yaren Kılıç mesleği diğer bir merak konusudur. Kendisinin youtube kanalı vardır. Aynı zamanda Tepkikolik isminde bir ayrı kanala video içerikleri üretmektedir. Meslek olarak dijital içerik üreticisi denilebilir.

Yaren Kılıç Kimdir? Yaşı Kaç? Sevgilisi Kim?
Yaren Kılıç Kimdir? Yaşı Kaç? Sevgilisi Kim?

Takipçilerinin merak ettiği hususlardan biri Yaren Kılıç sevgilisi kim olduğudur. Tepkikolik kanalında Burak Tatlıcı ile yakınlaştığı görülmektedir. Bu sebeple sevgilisinin o olduğuna dair kanı söz konusu olabilir. Ancak ünlü youtuber bu konuda sürekli yakın arkadaş olduklarını dile getirmiştir. Bununla birlikte sevgilisinin kim olduğuna dair bir açıklaması bulunmamaktadır.

Yaren Kılıç Tepkikolik Kanalı

Ünlü youtuber tepkikolik kanalında yemek videoları paylaşmaktadır. Bu videolarda aynı zamanda değişik eşyalarda yayınlanmaktadır. İçerik konuları sık değişmektedir. Böylelikle yenilenme yoluna giden bir kanaldır. Kanaldaki yorumları ve samimi açıklamaları nedeniyle takipçileri etkilenmektedir.

Kendi youtube kanalında ise kendisi ve arkadaşlarına yaptığı makyaj videoları, soru ve cevap videoları, günlük hayatı ele alan vlog içerikleri ve yemek videoları paylaşmaktadır.

Ajda Pekkan Kimdir, Kaç Yaşında?

İrem Derici Yeni Sevgilisi Gökhan Fırat Kimdir?

Şifanur Gül Kimdir? 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir