dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kimdir
  4. »
  5. Ajda Pekkan Kimdir, Kaç Yaşında?

Ajda Pekkan Kimdir, Kaç Yaşında?

dizeler dizeler - - 5 dk okuma süresi
190 0
Ajda Pekkan Kimdir, Kaç Yaşında?

Yılların yaşlandıramadığı ünlü sanatçı Ajda Pekkan kimdir? Kaç yaşında? Yaşadığı sürece kaç estetik operasyon geçirdi? Kendisi Türk mü? İçeriğimizde yer almaktadır.

Uzun yıllar takipçilerinin karşısında en genç haliyle görünen Ajda Pekkan pek çok konuda merak edilen hususları bandırmaktadır. Yaşı, estetik operasyonları, makyajsız hali ve diğer pek çok özelliği 7 den 70 şe herkesin merak ettiği hususlardır. Ajda Pekkan kimdir, hayatı diğer bilgileri için yazımızı okumaya devam edelim.

Ajda Pekkan Hayatı

Ajda Pekkan 1946 yılında dünyaya geldi. Yaşına rağmen genç görüntüsü ve enerjisi herkesi kendisine hayran bırakmaktadır. Günümüzde Ajda Pekkan 78 yaşındadır. Geçirdiği estetik ameliyatlar sonrası halen en genç haliyle konserler vermektedir. Kendisi gibi ünlü bir şarkıcı olan Semiramis Pekkan’nın kardeşidir. Devlet sanatçısı unvanına sahip Ajda Pekkan ülkemizi Eurovizyonda temsil etmiştir.

Ajda Pekkan Kimdir, Kaç Yaşında?
Ajda Pekkan Kimdir, Kaç Yaşında?

Ajda Pekkan Gerçek Adı              : Ayşe Ajda Pekkan

Ajda Pekkan Kaç Yaşında             : 78

Ajda Pekkan Kocası                      : Ali Bars son evliliğidir

Ajda Pekkan Aslen Nereli            : Girit

Herkesin Ajda Pekkan olarak tanıdığı ünlü sanatçının asıl adı Ayşe Ajda Pekkan’dır. Ancak Ayşe ismi çok telaffuz edilmemektedir. 12 Şubat 1946 dünyaya gelen sanatçı güncel olarak 78 yaşındadır. Aslen Giritlidir. Ancak İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

Ajda Pekkan Kimdir, Kaç Yaşında?
Ajda Pekkan Kimdir, Kaç Yaşında?

Ünlü şarkıcı Ajda Pekkan evli değildir. Son evliliğini 2000 yılında yapmıştır. Ali Bars ile evlenen sanatçı bu evliliğini 2005 yılında sonlandırmıştır. İlk evliliğini ise Coşkun Sapmaz ile yapmıştır. Bir dönem Erol Yaraş ile nişanlansa da bu evlilik aşamasına gelmemiştir. Ajda Pekkan’ın çocuğu yoktur. Ancak 6 kez hamile kaldığı ve çocukları bakamayacağı nedeniyle aldırdığını açıklamıştır. Yaşamı boyunca mide kanseri teşhisi konulmuş ve midesinden operasyon geçirmiştir. Şu an gayet sağlıklı olarak sevdiklerinin yanındadır.

Doğal olarak takipçileri Ajda Pekkan sevgilisi kim merak etmektedir. Ancak bilindiği gibi sevgilisi yoktur. Adeta gençlik aşısı ile herkesi kendisine büyüleyen Pekkan’ın doktoru ise Prof. Dr. Ahmet Ermiş’tir. Zira ameliyatını da kendisi yapmıştır.

Ajda Pekkan Son Hali 2024

Şarkıları ve yaşanan gerçek öyküleri ile adı unutulamayacak sanatçılar arasında yer alan Ajda Pekkan son hali merak edilmektedir. Özellikle şarkıları ile gündem olan sanatçının estetik operasyonları da bir o kadar çok konuşulmuştur. Zira kendisi ilk estetik operasyonunu 22 yaşında geçirmiştir. Öyle ki kendisi bu konuda 100 yaşında dahi olsam estetik yaptırırım ifadeleri ile kendisini yansıtmıştır.

Bugüne kadar 21 estetik ameliyat geçiren sanatçının kol yağları, göğüsleri, göz kapakları, karın ve diz kapakları ile yüzü estetik operasyonların yapıldığı başlıca yerlerdir.

Ajda Pekkan Kimdir, Kaç Yaşında?
Ajda Pekkan Kimdir, Kaç Yaşında?

Ajda Pekkan Makyajsız Hali

Takipçileri ve yaşı ile ilgili olarak merak eden kişiler ünlü sanatçı Ajda Pekkan makyajsız hali ile merak konusu olmaktadır. Güzel sanatçı ilerleyen yaşına rağmen bu yaşını hiçbir şekilde göstermemektedir. Zira kendisinin bilindiği kadarıyla 21 estetik operasyon geçirdiğini söylemek mümkündür. Bu estetiklerin en yoğunu yüz bölgesine yapılmıştır. Nitekim yüzü çok gergindir. Estetik operasyonlar yüzüne doğrudan yansımıştır. Bunun yanında makyaj olmadan yüzünün nasıl göründüğü merak konusudur.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir