dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kimdir
  4. »
  5. İrem Derici Yeni Sevgilisi Gökhan Fırat Kimdir?

İrem Derici Yeni Sevgilisi Gökhan Fırat Kimdir?

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
265 0
İrem Derici Yeni Sevgilisi

Şarkıcı İrem Derici yeni sevgilisi ile yepyeni aşklara yelken açarken geçtiğimiz Eylül ayında ayrıldığı Atakan Işıktutan’ı çoktan unuttu.

Geçtiğimiz Eylül ayında aşkı Atakan Işıktutan’da ayrılan şarkıca İrem Derici yeni aşkı ile gündem oldu. Gökhan Fırat ile yeni aşka yelken açan güzel şarkıcı sevgilisi ile el ele pozlar verdi.

El Ele Romantik Pozlar Verdiler

Güçlü sesi ile herkesin beğenisini kazanan şarkıcı İrem Derici yeni sevgilisi ile gündem oldu. Sosyal medyada özellikle el ele pozları paylaşılan güzel şarkıcı yine kendisinden söz ettirmeyi başardı. Eski sevgilisi Atakan Işıktutan ile 8 aylık birliktelik sonrası yeni aşkı ile gündem olan şarkıcının yeni sevgilisi ise bir fotoğrafçı. Magazin sayfalarını süsleyen ikili el ele pozlar verdi.

İrem Derici Yeni Sevgilisi
İrem Derici Yeni Sevgilisi

Romantik pozlarının tüm sosyal medya platformlarında paylaşılması neticesinde herkes Gökhan Fırat kimdir sorgusu yapmaya başladı. Özellikle instagramda yaklaşık 9 milyon takipçisi olan İrem Derici buradan yeni fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı. Sevgilisi ile romantik pozlar veren şarkıcının bu pozları takipçileri arasında olay oldu. Hatta bu fotoğraflar sonrası paylaşım yapan şarkıcı Derici Yazlarına kışına talibim diye not düşmüştü. Fırat ise bu sözlere karşılık olarak söz seninim, gelirim en beterine diye karşılık verdi. İrem Derici bu sözlere karşılık ise 4 mevsim sendeyiz sevgilim notunu düştü.

İrem Derici Yeni Sevgilisi
İrem Derici Yeni Sevgilisi

İrem Derici’nin Yeni Sevgilisi Gökhan Fırat Kimdir?

Milyonlarca takipçisi bulunan İrem Derici’nin yakından takip edenleri doğal olarak Gökhan Fırat Kimdir sorusuna yanıt aramaya başladı. Son zamanlarda güçlü sesi ile herkesin beğenisini kazanan Derici yeni sevgilisi Fırat bir fotoğrafçı. Kendisi hakkında çok ayrıntılı bir bilgi olmamasına rağmen özellikle sosyal medyada kendisi hakkında birçok yorum bulunuyor.

İrem Derici sevgilisi Gökhan Fırat ile birliktelik fotoğraflarını paylaşmasının ardından takipçileri yorumlar yağdırdı. Bazı takipçileri yeni ayrılmasına rağmen yeni sevgili edinmesine erken derken bazıları olumlu buldu. Bu sebeple ikili arasındaki ilişki şimdiden çok yakından takip edilmeye başlandı.

İrem Derici Yeni Sevgilisi
İrem Derici Yeni Sevgilisi

İrem Derici eski sevgilisi Atakan ışıktutan ile 8 ay birliktelik yaşadı. Geçtiğimiz Eylül ayında bu birlikteliğe nokta koydu. Ancak aradan çok kısa bir süre geçmesine rağmen güzel şarkıcı yeni sevgilisi ile takipçilerinin karşısına çıktı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir