dizeler.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Kimdir
 4. »
 5. Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

dizeler dizeler - - 4 dk okuma süresi
165 0
Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Sözcü TV ile ekranlara taşınan başarılı sunucu Simge Fıstıkoğlu Kimdir? Yaşı, Boyu ve kilosu ile hayatı içeriğimizde yer almaktadır.

Haber sunuculuğu yapan ve bununla başarılı bir trend yakalayan Simge Fıstıkoğlu kim? Sorgusu izleyenler tarafından sıklıkla yapılmaktadır.

İzleyicilerin merakla beklediği haber programları sunan Simge Fıstıkoğlu hangi kanalda? Yapılan bir diğer aramadır. Kendisi şu an Sözcü TV ile ekranlara gelmektedir. Özellikle Çarşamba ve Cuma günleri saat 21:00’de tartışma programı sunmaktadır. Ana haber sonrası ekranlara gelen sunucu Türkiye gündemi ile yaşanılanları tarafsız bir şekilde izleyiciye aktarmaktadır.

NTV Günün  İçinden
HaberTürk 1 Gün
HaberTürk Gün Başlıyor
NTV Bana Söz Ver
Sözcü TV Tartışma Programları (Çarşamba ve Cuma günü halen)
Simge Fıstıkoğlu Kimdir?
Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Simge Fıstıkoğlu Hangi Kanallarda Çalıştı?

Simge Fıstıkoğlu 12 Aralık 1982 tarihinde doğdu. Aslen Yeşilköylü’dür. İlköğrenimi Suphi Tanrıöver İlkokulunda yaptı. Lise eğitimini ise Beyoğlu Anadolu Lisesinde yaptı. Üniversite eğitimi İstanbul Sosyaloji Bölümünde gördü. Edip Mazhar ve Güler çiftinin iki kızından biri olan Fıstıkoğlu bir dönem A Haber’de çalıştı. Çalıştığı kanallar şu şekilde;

 • HaberTürk
 • A Haber
 • Show TV
 • TRT Spor
 • NTV
 • Sözcü TV

Kariyerinde ilk adımı elle Decok Dergisinde oldu. En önemli sıçrayışı 2006 yılında Habertürk kanalında yaptı. Burada 2009 yılına kadar spor spikerliği yapan Fıstıkoğlu, haber programları olan 1 Gün ve Gün Başlıyor ile izleyicinin karşısına çıktı. Sonrasında ise Burası Haftasonu programını sundu.

Simge Fıstıkoğlu Kimdir?
Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Simge Fıstıkoğlu Eşi Kim?

Simge Fıstıkoğlu boşandı yapılan aramalardan bir diğeridir. Sunucu 2018 yılında Emir Tavukçoğlu ile evlendi. Bu evliliklerinden İmge ve Emir adında iki çocuğu bulunmaktadır. Simge Fıstıkoğlu boşandı haberleri özellikle sosyal medyada çok paylaşıldı. Ancak bu konuda sunucunun bir açıklaması bulunmuyor.

Simge Fıstıkoğlu eşi iş insanı Emir Tavukçuoğludur. 1982 yılında dünyaya gelen Fıstıkoğlu 41 yaşındadır. İki çocuk annesi olan Simge Fıstıkoğlu youtube ile tekrar yayınları izlenebilmektedir. Son programları bu anlamda çok yoğun izleyici kitlesine sahip olmuştur. Böylelikle Sözcü TV ile birlikte youtube kanalından da tüm programları takip edilmektedir.

Simge Fıstıkoğlu Kimdir?
Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Başarılı sunucu Simge Fıstıkoğlu hangi kanalda araştırması yapanlar onu yeniden takip etmeyi amaçlamaktadır. Son olarak Sözcü TV ile ekranlara taşınmaktadır. Kendisini ilk kez izleyenler doğal olarak sunucuyu merak ederek Simge Fıstıkoğlu kimdir araştırmaları yapmaktadır.

Ekrana yansıyan ünlülerin önceki hali merak edilir. Bu anlamda Simge Fıstıkoğlu estetiksiz hali merak edilen hususlardan biridir. Kendisi estetik yaptırdığına dair bir açıklama yapmamasına rağmen önceki yıllarda çekilen fotoğrafları ile şimdiki hali gözler önündedir. Aradaki farkı okuyucu olarak sizler görebilirsiniz.

Simge Fıstıkoğlu Kimdir?
Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Metin Uca Kimdir? Neden Vefat Etti?

Malatya Pötürgeli Mehmet Ökten Kimdir?

Ajda Pekkan Kimdir, Kaç Yaşında?

Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı, Hayatı – Hangi Kanalda

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir