dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kimdir
  4. »
  5. Meltem Günay Kimdir? Neden TGRT’den Kovuldu

Meltem Günay Kimdir? Neden TGRT’den Kovuldu

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
174 0
Meltem Günay Kimdir? Neden TGRT’den Kovuldu

TGRT Haber televizyonunda hafta sonu programı sunarken görevine son verilen Meltem Günay kimdir? Neden Görevine son verildi?

Hafta Sonu Haber ile TGRT ekranlarına gelen Meltem Günay’ın görevine son verildi. Bu haber sonrası takipçileri ile merak eden kişiler neden görevine son verildiğini araştırmaya başladı.

TGRT Haberde hafta sonları programa çıkan Meltem Günay canlı yayında Starbucks kahve bardağı ile ekranlara çıktı. Bu durum izleyiciler tarafından tepkiyle karşılandı. Haber kanalı tepkilerin ardından Meltem Günay’ın ve haber yönetmeninin işine son verildiğini açıkladı.

Meltem Günay Kimdir?

Sunucu Meltem Günay 6 Şubat 1978 tarihinde dünyaya geldi. Bursa’da gözlerini açan Günay 44 yaşındadır. Yeditepe üniversitesinnde Reklamcılık bölümü eğitimi alan sunucu sonrasında 3 yıl spikerlir eğitimini aldı. 2017 yılında TGRT haber ile en iyi sabap spikeri ödülü almıştı.

Meltem Günay Kimdir? Neden TGRT’den Kovuldu
Meltem Günay Kimdir? Neden TGRT’den Kovuldu

1996 yılında yerel AS TV ile kariyerine ilk adımı atan Günay hem muhabirlik hem spikerlik yaparken diğer taraftan da editörlük yapmıştı. Buradaki başarısı ile World Beauty Channele geçmişti. Sonrasında adım attığı TGRT Haberde Yaşam ve Siz ile Sağlıklı Yaşım ve Günaydın Türkiye programlarını sundu.

TGRT yaptığı açıklamada kahve bardağı ile ekrana çıkmasının örtülü reklam olduğunu belirtti. 24.12.2023 tarihinde yayın esnasında spiker Meltem Günay’ın önünde bir kahve bardağı olduğu görülmüştür. Kurumun ilkeleri gereği TGRT Haber’de bir firmanın örtülü reklam yapılması yasaktır. Bu sebeple spiker ile yönetmenin işine son verilmiştir denildi. Bu haberler sonrası izleyiciler Meltem Günay kimdir araştırması yapmaya başladı.

Gökhan Kayış Kimdir? Yaşı, Hayatı – Hangi Kanalda

Ersin Baydamar Kimdir? Mithat Şahin’i Neden Vurdu?

Malatya Pötürgeli Mehmet Ökten Kimdir?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir