dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kimdir
  4. »
  5. Fester Abdü Kimdir? Deli mi Ne Asıl İsmi Ne? Sevgilisi, Yaşı

Fester Abdü Kimdir? Deli mi Ne Asıl İsmi Ne? Sevgilisi, Yaşı

dizeler dizeler - - 4 dk okuma süresi
276 0
Fester Abdü Kimdir? Deli mi Ne Asıl İsmi Ne? Sevgilisi, Yaşı

Fester Abdü kimdir? Türkiye’nin ünlüleri arasına youtuber olarak giren Fester Abdü aslında gerçek ismi Ali Abdülselam Yılmaz’dır.

Youtube kanalı “Deli mi ne” ile ünlenen Fester Abdü kısa sürede milyonlarca takipçi sayısına ulaştı. Bu anlamda kendisi yakından takip edilirken Fester Abdü kimdir? Hayatı ve biyografisi merak edilmektedir. Çok sayıda takipçi ile tanın Ali Abdülselam Yılmaz kendisini Fester Abdü olarak tanıtmıştır. Aslen Adana’lıdır. Bu şehirde bulunan Çukurova Üniversitesinde Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunda eğitim görmüştür.

Fester Abdü Kimdir Hayatı?

Festar Abdü aynı zamanda Kano Milli Takımı sporcusudur. Kendisi Antalya’da yaşamaktadır. Fester Abdü sevgilisi kim sorusunun yanıtı Rabia Soytürk olmaktadır. Soytürk dizi ve sinema sanatçısıdır. 27 yaşındaki Rabia tiyatro ve oyunculuk eğitimi almıştır.

Fester Abdü Kimdir? Deli mi Ne Asıl İsmi Ne? Sevgilisi, Yaşı

Fester Abdü olarak tanıdığımız Ali Abdülselam Yılmaz 1993 yılında doğmuştur. Böylelikle Fester Abdü 30 yaşındadır. Kurmuş olduğu youtube kanalının ismi “Deli mi ne”dir. Bu yüzden takipçileri Deli mi ne kaç yaşında sorgusu yapmaktadır. Yani yaşı otuzdur.

Youtuber’ların aylık kazancı sürekli mercek altına alınmaktadır. Bu sebeple Deli mi ne aylık kazancı merak konusudur. 120 – 150 Bin lira aralığında kazançtan bahsedilmektedir. Ancak ünlü fenomen kazancı hakkında bir açıklama yapmamıştır. Kazançlar açısından çok değişik paylaşımlar söz konusudur. Ziyaretçi sayısı, izlenme ve reklam verenlerin tekliflerine göre belirlenen ücretlerden bahsetmek mümkündür. Bu sebeple youtuberların aylık düzenli ve net bir geliri bulunmamaktadır.

Fester Abdü Kimdir? Deli mi Ne Asıl İsmi Ne? Sevgilisi, Yaşı

Fester Abdü Olarak Tanınan Ali Abdülselam Yılmaz Nasıl Ünlü Oldu?

Youtube kanalı Deli mi ne’yi 11 Nisan 2017 yılında kuran Fester Abdü nasıl ünlü oldu? Merak konusudur. Kanalını kurmasından bir yıl sonra pembe topuklu ayakkabı ile koşu yarışmasına katılması onu ünlü yapmıştır. Bunun yanında Majestik gemi enkasına yaptığı dalışlar ile gündem olmuştur. Çanakkale savaşındaki Majestik özellikle haberler ile gündem olmasından sonra kendisi büyük çaplı olarak tanınmıştır.

Youtube kanalında eğlenceli videolar paylaşan Fester 2019 yılında Show TV’ye kendi içeriklerini izinsiz paylaştığı ve hakaret dolu içeriklerden dolayı dava açmıştır. Bu dava neticesinde kanaldan 1 milyon 434 bin lira tazminat kazanmıştır.

Fester Abdü Kimdir? Deli mi Ne Asıl İsmi Ne? Sevgilisi, Yaşı

Fester Abdü’nün takip edilmesinde yaptıkları da önemlidir. Zira bunlardan biri de Türkiye’de oynanan UEFA Süper Kupa finalinde sahaya atlaması olmuştur. Fester Abdü ile birlikte kendisinin sahaya atlamasını görüntüleyen 4 kişi gözaltına alınmıştır. Ancak bu durum fenomenin takipçi sayısını azaltmıştır.

Bir diğer husus ise depremde kurtarma videosudur. Hatay depreminde enkazda kalan bir kişiye yardım elini uzatırken bunu an ve an görüntüye alan Fesetr Abdü’nün bu görüntüleri binlerce kişi tarafından izlenmiştir. Bu durum onun daha çok ismini duyurmasına neden olmuştur.

Banu Parlak Kimdir? 

Tuana Naz Tiryaki Kimdir?

Farah Zeynep Abdullah Kimdir?

Simge Fıstıkoğlu Kimdir?

Hande Erçel Kimdir?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir