dizeler.com

 1. Anasayfa
 2. »
 3. Haberler
 4. »
 5. Mesut Coşkun Kimdir? Neden Ölü Bulundu?

Mesut Coşkun Kimdir? Neden Ölü Bulundu?

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
301 0
Mesut Coşkun Kimdir?

Kahramanmaraş’ın Ekinözü İlçesi Kaymakamına ulaşılamaması nedeniyle evine girilmesinin ardından kafasından silahla ölü bulunması Mesut Coşkun kimdir araştırmalarına neden oldu.

Kırıkkale’nin Balışeyh İlçesinde 1993 yılında dünyaya gelen Kaymakam Mesut Coşkun, son olarak Kahramanmaraş’ın Ekinözü İlçesi Kaymakamı iken evinde ölü bulundu. Haberler ile gündem olan Mesut Coşkun kimdir bu aşamada merak konusu olurken ölümündeki sır araştırılmaya başlandı.

Mesut Coşkun Kimdir Hayatı?

Balışeyh’te 1993 yılında doğan Mesut Coşkun 31 yaşında hayatını kaybetti. Ekinözü Kaymakamı’nın şoförü evine almaya gittiğinde ulaşılamayan Coşkun evinde kafasından silahla vurulmuş halde bulundu. Otopsi için adli Top Kurumu Morguna kaldırılan Kaymakam Mesut Coşkun aslen Kırıkkaleli’lidir. Henüz bekar olan Coşkun buraya Afyonkarahisar’ın Daskırı ilçesinden atanmıştı.

Mesut Coşkun Kimdir?
Mesut Coşkun Kimdir?

Kaymakam Coşkun Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinde eğitim gördü. İlk ve orta ile Lise öğrenimini ise memleketi Kırıkkale’de yapmıştı. Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden 2016 yılında mezun olduktan sonra 2018 yılında Kaymakam Adaylığı sınavını kazandı.

Kaymakam Mesut Coşkun Nerelerde Görev Yaptı?

Mülki Amir olarak görevine ilk kez Çanakkale Valiliğinde Kaymakam adayı olarak başladı. Sonrasında ise sırasıyla;

 • Ağrı, Doğubeyazıt
 • Trabzon Beşikdüzü
 • Afyonkarahisar Dazkırı
 • Burdur Karamanlı
 • Kastamonu İhsangazi
 • Artvin Kemalpaşa

Kaymakamı olarak çalıştı. Son olarak 7 Eylül 2023 tarihinde Kahramanmaraş’ın Ekinözü ilçesine Kaymakam olarak atanmıştı.

Ekinözü Kaymakamı Mesut Coşkun’a sabah saatlerinde ulaşılamaması sonrası evine polisler girdi. Evinde kafasından silahla ölü halde bulunan Coşkun’un cenazesi adli tıp morguna kaldırıldı. Bu aşamada vatandaşların merak ettiği husus ölüm nedeni oldu. Silahla kafasından vurulmuş halde bulunan Coşkun’un sır ölümü hakkındaki perdenin aralanması için soruşturma başlatıldı.

Kafasından silahla ölü halde evinde bulunan Coşkun hakkında soruşturma başlatıldı. Ancak en çok merak edilen husus neden ölü olduğu oldu. Özellikle Ekinözü halkı ile daha önceki görev yerlerinde vatandaşların çok sevdiği Kaymakam Murat Coşkun’un cenazesi otopsi sonrası defnedilecek.

 Dr. Sadık Ahmet Kimdir?

Melisa Aslı Pamuk Kimdir?

Zeynep İnanoğlu Kimdir?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir