dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kimdir
  4. »
  5. Kızıl Goncalar Dizisinin Zeynep’i Mina Demirtaş Kimdir? Yaşı Kaç?

Kızıl Goncalar Dizisinin Zeynep’i Mina Demirtaş Kimdir? Yaşı Kaç?

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
254 0
Kızıl Goncalar Dizisinin Zeynep’i Mina Demirtaş Kimdir? Yaşı Kaç?

Fox TV’de ilk bölümün yayınlanmasının ardından gördüğü tepkiden çok beğeni ile izlenilen Kızıl Goncalar dizisindeki Zeynep karakterine hayat veren Mina Demirtaş kimdir? Kaç yaşında başlıca merak edilen sorular oldu.

Konusu itibarı ile büyük bir etki yaratan Kızıl Goncalar Fox TV’de ekranlara gelmeye devam ediyor. Dizide Zeynep’e hayat veren Mina Demirtaş kimdir? Aslen nerelidir bu aşamada merak edilen sorulardan bazılarıdır.

Gündemde olan ve reyting rekorları kıran dizide Zeynep karakterini oynayan Mina DEMİRTAŞ gündem olmaya devam ediyor. Pazartesi günleri ekrana gelen dizi aldığı ceza nedeniyle iki hafta yayınlanamadı. Ancak yasağın kalkması ile reytingleri eline aldı. Dizide Mira’nın ikiz kardeşi olan Zeynep yetenekleri ile dikkatleri üzerine çeker. Tesettürü ile ekranlara gelen oyuncunun doğal hali de merak edilen hususlardandır.

Mina Demirtaş Kimdir, Hayatı?

Kızıl Goncalar Dizisinin Zeynep’i Mina Demirtaş Kimdir? Yaşı Kaç?
Kızıl Goncalar Dizisinin Zeynep’i Mina Demirtaş Kimdir? Yaşı Kaç?

Dizide Zeynep ile izleyicinin karşısına çıkan Mina Demirtaş dizide Meryem ile Naim’in 16 yaşında küçük kızlarıdır. Hiç okula gitmeyen ancak yetenekleri ile herkesi şaşırtan Mina Demirtaş gerçekte 2005 yılında doğmuştur. Böylelikle 19 yaşındadır. İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu ilk kez 2021 yılında gösterime giren Akif sinema filminde rol almıştır. 2022 yılında ise Kabahat filminde başrol oynayarak başarılı olmuştur. 2023 yılında çekimlere başlanılan Kızıl Goncalar ise yeni adresi olmuştur.

Başarılı Oyuncu Demirtaş henüz 19 yaşındadır. Mina Demirtaş 1,65 cm boyundadır. Oyuncunun güncel ağırlığı ise 50 kilogramdır. Dizi ve sinemalarda rol almasına rağmen halen oyunculuk eğitimlerine devam etmektedir. Kabahat isimli filmde Reyhan karakteri ile başrol oyuncusu olmuştur.

Genç yaşta beyaz perdede yer bulan Mina 2022 yılında Beraber filminde de Azra karakterine hayat vermiştir. Son olarak Kızıl Goncalar dizisindeki performansı ile herkesin beğenisini almıştır.

Sosyal medyayı yakından takip eden ve kullanan Mina Demirtaş aynı zamanda gezmeyi, müzik inlemeyi ve kitap okumayı seven biridir. Pazartesi günleri ekrana gelen dizi merakla yeni bölümleri beklenir hale gelmiştir. Dizi de cemaatler işlenirken bazı tepkiler almıştır. Bu sebeple 2 haftalık bir ceza almış ve yayınlanamamıştır.

Melisa Aslı Pamuk Kimdir? 

Funda Eryiğit Kimdir?

Banu Parlak Kimdir?

Tuana Naz Tiryaki Kimdir?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir