dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Ozan Güven ‘Taş, Kağıt, Makas’ Dizisinde Avukat Rolünde

Ozan Güven ‘Taş, Kağıt, Makas’ Dizisinde Avukat Rolünde

dizeler dizeler - - 4 dk okuma süresi
100 0
Ozan Güven Taş, Kağıt, Makas Dizisinde Avukat Rolünde

Şiddet davası ile uzun süredir televizyon projelerinde yer almayan Ozan Güven yıllar sonra Taş, Kağıt, Makas dizisinde avukat rolüyle yer alıyor.

Sevgilisine uyguladığı şiddet gerekçesiyle yargılanan Ozan Güven uzun süre sonra televizyona dönüyor. Oyuncu Taş, Kağıt, Makas dizisinde Avukat Harun Yakar’ı canlandırıyor.

Deniz Bulutsuz ile birlikteyken 2020 yılında şiddet uyguladığı iddiası ile hakkında dava açılan Güven uzun süredir televizyon projelerinde yer almıyordu. 3 yıllık aradan sonra setlere geri dönen Güven Kanal D ile ekranlara gelecek olan Taş, Kağıt Makas’la yeniden seyircinin önüne çıkmaya hazırlanıyor.

Taş, Kağıt, Makas Konusu Nedir?

Yeni dizisinde Avukat rolünde olacak oyuncu Harun Yakar olarak karşımıza çıkacak. Dizinin yönetmeni Yusuf Pirhasan. Diziyi kaleme alan ise Uğraş Güneş. Senaryonun ise Kore yapımı Remember: War Of The Son dizisinden uyarlandığını belirtmek gerekiyor.

Ozan Güven Taş, Kağıt, Makas Dizisinde Avukat Rolünde
Ozan Güven Taş, Kağıt, Makas Dizisinde Avukat Rolünde

Taş, Kağıt Makas dizisinin konusu ise hiçbir şeyi unutmama sendromu (hipertimestik sendromu) olan babanın suçsuzluğunu kanıtlamaya çalışan avukatın hikayesi. Avukat ise dizide Ozan Güven.

Oyuncu Güven Fİ dizisinde de renkli bir karakter ortaya koymuştu. Yeni dizisinde de renkli bir karakter ile izleyicinin karşısına çıkan güven her davayı kazanan biri olarak dizide tanınmaktadır. Dizide Güven’e Ekin Koç, Serra Arıtürk, Hande Ataizi yer alacak. Ekin Koç umut, Serra Arıtürk Alev, Burak Yörük Fecir ve Hande Ataizi ise savcı Süreyya Yalçınkaya rolünde olacak.

3 yıldır ekranlarda yer almayan Güven son olarak Star TV ile Babil dizisinde ekranlara Halit Ergenç, Birce Akalay gibi isimlerle gelmişti.

Remember: War Of The Son Dizisinin Konusu

Ozan Güven Taş, Kağıt, Makas Dizisinde Avukat Rolünde
Ozan Güven Taş, Kağıt, Makas Dizisinde Avukat Rolünde

2015 yılında yayınlanan bir Güney Kore televizyon dizisidir. Hukuki gerilim, melodram ve gizem türlerine girmektedir. Dizide Yoo Seung-ho, kendisine hayatının neredeyse her ayrıntısını hatırlama yeteneği veren hipertimestik sendromu hastası bir avukat olan Seo Jin-woo’yu canlandırıyor. Babası haksız yere cinayetten suçlu bulununca hayatı büyük bir değişime uğramaktadır. Bununla birlikte bu durum onu ​​adalet arayışına sürükler.

Hikaye, Seo Jin-woo’nun babasının adını temize çıkarma çabaları ve hukuk sisteminde karşılaştığı zorluklar etrafında dönüyor. Davanın derinliklerine indikçe babasının davasının ötesine geçen bir yolsuzluk ve manipülasyon ağını keşfeder.

War Of The Son konusu, güçlü performansları ve sürükleyici atmosferiyle olumlu eleştiriler aldı. Dizi adalet, intikam ve hafızanın kişinin hayatı üzerindeki etkisini araştırıyor. Gizem ve melodramın karışımını içeren hukuk dramalarının hayranıysanız bu dizi göz atmaya değer olabilir.

Mutluyuz Filmi Konusu, Oyuncuları – Komediyi Sevenlere – Mutluyuz İzle

Dizilla İzle – Turkçe Dublaj Dizi İzle – Dizilla APK

Şahane Hayatım Dizisi Oyuncuları, Konusu, Gerçek Hikaye mi?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir