dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. No Way Up Çıkış Yok Filminin Konusu, Çıkış Yok İzle

No Way Up Çıkış Yok Filminin Konusu, Çıkış Yok İzle

Namı diğer Uçaktaki Köpekbalıkları Türkiye'de Çıkış Yok ismiyle sinema perdesine yansıdı. No Way Up orjinal ismiyle korku severler için muhteşem bir fırsat.

dizeler dizeler - - 4 dk okuma süresi
169 0
No Way Up Çkış Yok Filminin Konusu, Çıkış Yok İzle

Vizyona giren sinemalardan olan orijinal ismi No Way Up Türkçe ismi ise Çıkış Yok filminin konusu başlıca araştırma konusu oluyor. İzleyenlerin Uçaktaki Köpekbalıkları ismini verdiği sinema filmi konusu, oyuncuları ile ayrıntılarıyla içeriğimizde…

Şubat ayında vizyona girmesi beklenirken Ocak ayının son zamanlarına çekilen No Way Up yayına girmesi ile birlikte büyük ilgi gördü. Sinema severler aksiyon, dram ve gerilim türündeki filme beğenirken birçok kişi Çıkış yok izle araştırmasına çoktan başladı.

Senaristliğini Andy Mayson yaptığı filmin yönetmen koltuğunda Claudio Fah oturuyor. Orijinal ismi No Way Up olan Çıkış yok filminin süresi 1 saat 30 dakika. Aksiyon, Dram ve Gerilim türündeki film 26 Ocak tarihinden itibaren sinemalarda gösterime girdi.

Çıkış Yok Filminin Konusu Ne?

Önemli oyuncuların rol aldığı filmde tanıdık isimler bulunuyor. Gerçek yeteneklerin bir araya geldiğ filmde Frasier fliminin yıldızı Kelsey Grammer bulunuyor. Zira Grammer Meaney programı ile çakıştığı için programdan ayrılmak zorunda kalmıştı. Filmin yönetmeni İsviçreli Claudio Fah. Guns Akimbo yapımcısı olarak çalışan Andy Mayson filmin senaristi. Felaket filmi dalgasının bir habercisi olarak görülen filmde korkunç bir uçak kazası yaşanıyor. Adından kazanın olduğu yerde hayatta kalma mücadelesi anlatılıyor.

No Way Up Çkış Yok Filminin Konusu, Çıkış Yok İzle
No Way Up Çkış Yok Filminin Konusu, Çıkış Yok İzle

Filmi izlerken kalp atışlarınızın hızlandığını hissedeceksiniz. Mayıs 2022 tarihinde çekimleri tamamlanan film fragmanı sonrası Türkiye’de vizyona girdi. Filmdeki karakterler kaza sonrası büyük bir mücadele veriyor. Öyle ki hayatta kalma gerilimi yüksek konseptle birleştirilmiş. Karakterlerin hepsi çok farklı geçmişlere sahiptir. Ancak beraber seyahat ettikleri uçak Pasifik Okyanusunda düşmektedir.

Uçaktaki Köpekbalıkları

Kaza sonrası hayatta kalan yolcu ve mürettebat aynı zamanda hava boşluğunda sıkışıp kalır. Dipsiz bir vadi kenarında kalan yolcular yaşam mücadelesi verirken hava kaynakları da hızla tükenmektedir. Yolcuların her tarafından gelen her tehlike hayatta kalma mücadelesinin başlangıcı olur.

Kanlı, tüyler ürpertici görüntüleri ve dile sahip olan Çıkış Yok korku filmi severler için bulunmaz fırsat. Filmin tarifinde birçok kişi Uçaktaki köpekbalıkları terimini kullanıyor. Filme dair resmi özette farklı karakterlerdeki kişilerin uçak kazası sonrası hayatta kalanların tekrar hayatta kalma mücadelesi üzerine. Filmde uçak su altında kalır ve hayatta kalanlar birçok köpek balığı saldırısına maruz kalır.

Kızıl Goncalar Dizisinin Zeynep’i Mina Demirtaş Kimdir? Yaşı Kaç?

Hayvan Krallığı Filmi Konusu

Sinemada Bu Hafta 5 Film Gösterime Girdi

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir