dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Kül Filminin Konusu, Oyuncuları – Sevişme Sahneleri İle Gündem Olacak

Kül Filminin Konusu, Oyuncuları – Sevişme Sahneleri İle Gündem Olacak

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
222 0
Kül Filminin Konusu, Oyuncuları, Hangi Platformda

Basılmamış bir romanın okunması ile sıra dışı bir aşkın içerisinde kalan Gökçe’nin hayatı Kül filminin konusu, oyuncuları sevişme sahneleri ile gündem olacak.

Tanıtım fragmanının yayınlanmasının ardından ateşli sahneler ile dikkatleri üzerine çeken Kül filminin konusu nedir? Oyuncuları. Kül hangi platformda araştırma konuları oldu.

Dünyaca ünlü dijital platform Netflix’in yeni Türk yapımı Kül tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanla birlikte oyuncuların kalitesi ilgiyi artırırken ayrıntıları herkesi merak etmeye başladı. Filmin başrolünde Funda Eryiğit, Alperen Duymaz ve Mehmet Günsür oynuyor.

Kül Konusu Nedir?

Yerli yapımlar ile çok izlenilen filmleri izleyiciye sunan Netflix yeni filmi Kül ile izleyicinin karşısına çıkıyor. İlk kez yayınlanan fragman sonrası kül konusu nedir? Ne zaman yayınlanmaya başlayacak araştırılmaya başlandı.

Kül Filmi, Netflix için Ay Yapım ile ekranlara geliyor. Filmin konusu ise evli bir çiftin gizemli kitapla hayatlarını değiştirmesi anlatılıyor. Gökçe karakterine can veren Funda’nın eşi filmde Kenan karakteri ile Mehmet Günsür. Kül ise yayınevine gönderilen esrarengiz bir kitaptır. Bu kitabın keşfedilmesi ile gizemli olaylar başlar. Bu gizem çiftin hayatını değiştirir.

Kül Filminin Konusu, Oyuncuları, Hangi Platformda
Kül Filminin Konusu, Oyuncuları, Hangi Platformda

Bir diğer karakter ise Alperen Duymaz’ın canlandırdığı gizemli kişilik. Bu kişilik ile Gökçe’nin ilişkisi sıra dışı olarak beyaz perdeye yansıyor. Gelişen olaylar ile filmin nasıl bir evrim yaşayacağı izleyicilerde merakı artırıyor.

Filmde Gökçe çok zengin bir karakterdir. Evli olmasına karşın bir marangoza aşık olan Gökçe’nin hayatı filmde kesit halinde geçiyor. Film basılmamış bir romanın okunması ile başka bir dünyaya taşınıyor. Gökçe romanın yazarının peşine düşerken kendisini de tehlikeli bir aşkın içerisinde buluyor.

Kül Filminin Konusu, Oyuncuları, Hangi Platformda
Kül Filminin Konusu, Oyuncuları, Hangi Platformda

Kül Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix ile ekranlara gelmesi planlanan Kül ne zaman yayınlanacak? Filmin üç ana oyuncusu Funda Eryiğit, Alperen Duymaz ve Mehmet Günsür başrollerde oynarken filmin yayın tarihinin 9 Şubat 2024 olduğu açıklandı. İlerleyen süreçte bir değişiklik olmazsa Şubat ayının başında izleyici merakla beklediği Kül filmini izleyebilecek.

3391 Kilometre Filmi Konusu, Oyuncuları – 

Ozan Güven ‘Taş, Kağıt, Makas’ Dizisinde Avukat Rolünde

Mutluyuz Filmi Konusu, Oyuncuları – Komediyi Sevenlere – Mutluyuz İzle

Dizilla İzle – Turkçe Dublaj Dizi İzle – Dizilla APK

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir