dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Kardeş Takımı Filmi Konusu – Kardeş Takımı İzle

Kardeş Takımı Filmi Konusu – Kardeş Takımı İzle

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
308 0
Kardeş Takımı Filmi Konusu – Kardeş Takımı İzle

Aile komedisi tadında çocuklarınızla birlikte izleyebileceğiniz Kardeş Takımı filmi konusu ile oyuncuları araştırılan konulardan oldu.

Geçtiğimiz hafta gösterime giren Kardeş Takımı 1 saat 35 dakikalık süreye sahip. Yönetmen koltuğunda Mustafa Kotan’ın oturduğu filmin senaristliğini Meriç Aydın ile Elif Dede yaptı. Komedi olmasının yanında aile fertlerinin birlikte izleyebileceği bir film.

Filmde dört kardeş Deniz, Derya ve Ali ile Yaz aile bireylerinin ajan olduğunu öğrenir. Bu aşamadan sonra her şey değişir. Film adeta bir teknoloji deposu haline gelir. Zira dünyanın geleceğini yön veren teknolojik aletler gün ışığına çıkar.

Kardeş Takımı Filmi Konusu – Kardeş Takımı İzle
Kardeş Takımı Filmi Konusu – Kardeş Takımı İzle

Kardeş Takım Konusu Nasıl

TeknoStar filmde teknoloji şirketidir. Anne ve babaları bu şirkette çalışmaktadır. Amaç ise yüzlerce teknolojik alet, yeni icatlar ile dünyanın geleceğine yön vermektir. Ancak TeknoStar tarafından yazılan bir yazılımın korunması gerekir. Zira kötü güçler bu yazılımı ele geçirmeye çalışmaktadır.

Filmde Takoz bir bilgisayardır. Ancak güçleri ile filme yön verir. Anne ve babası kaçırılan dört kardeş evin gizli bölmesinde bu bilgisayarı keşfeder. Süper bilgisayar TA-OZ 4000’dir. Kardeşler hem dünyanın geleceğini kurtarmak hem anne ile babasını kurtarmak için maceradan maceraya atılır. Böylelikle kardeş takımı ortaya çıkar.

Kardeş Takımı Filmi Konusu – Kardeş Takımı İzle
Kardeş Takımı Filmi Konusu – Kardeş Takımı İzle

Kardeş Takımı oyuncuları ile özellikle çocukların ilgisini çekiyor. Filmin oyuncuları ise sinemada başarılı isimler.

  • Ceyda Kasabalı
  • Fırat Albayram
  • Melis İşiten
  • Mert Denizmen
  • Mehmet Aybars Kaya

Kardeş Takımı filmi kaç dakika sorgusu yapanlar 95 dakikalık süreçte filmi takip ediyor. Çocuklara kendilerini tanımaları ve mücadele ruhunu veren film aileler açısından da izlenmesi gerekenler arasına yer alıyor.

Filmin konusu ve akışına benzen yabancı sinema filmleri de bulunuyor. Mustafa Kotan yönetmenliğindeki sinema filmi halen gösterimde.

Lohusa Filmi Konusu, Komik mi?

Yaşam Koçu Konusu, Oyuncuları – Yaşam Koçu İzle

3391 Kilometre Filmi Konusu, Oyuncuları

Şahane Hayatım Dizisi Oyuncuları, Konusu, Gerçek Hikaye mi?

Kül Filminin Konusu, Oyuncuları – Sevişme Sahneleri İle Gündem Olacak

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir