dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Yaşam Koçu Konusu, Oyuncuları – Yaşam Koçu İzle

Yaşam Koçu Konusu, Oyuncuları – Yaşam Koçu İzle

dizeler dizeler - - 4 dk okuma süresi
143 0
Yaşam Koçu Konusu, Oyuncuları

Komedinin ustası Doğu Demirkol’un başrol oynadığı Yaşam Koçu konusu ve oyuncuları ile vizyona girmesinin ardından merak edildi. İşte sizlere vizyondaki Yaşam Koçu filmi hakkında ayrıntılar…

Ocak ayında vizyona giren sinema filmlerinden biri Yaşam Koçu oldu. 1 saat 37 dakikalık film komedi türü ile perdeye yansıdı. Filin oyuncuları ise Doğu Demirkol, Yağmur Tanrısevsin, Bülent Çolak gibi usta isimler oldu.

Hem başrol oyuncusu hem senaristi olan Doğu Demirkol burada yine ön plana çıkıyor. Filmin yönetmeni ise Burak Kuka oldu.

Yaşam Koçu Filminin Konusu

Yaşam Koçu olan Doğu Demirkol filmde bir anda Türkiye’nin en popüler adamı oluyor. Çok aranılan yaşam koçunun hikayesini barındıran filmde Helin rolünde Yağmur Tanrısevsin ekranlara geliyor. Helin hedeflerini gerçekleştirmek için çalışan, çabalayan ve tüm enerjisin harcayan biridir. Bu sebeple kendisine bir yaşam koçu arar.

Yaşam Koçu Konusu, Oyuncuları
Yaşam Koçu Konusu, Oyuncuları

Bu aşamada Yaşam Koçuna giden Helin’in amacı enerji ve frekans düzenlemesidir. Her gün bu sebeple yolları aşındırmaktadır. Bu çabasına rağmen Helin’in arkadaşı Cafer arkadaşının bu durumu ile dalga geçer. Ancak Helin bu duruma Cafer’i de yanına alarak yaşam koçunun programına katılır. Fakat bu sırada magazincilere yakalanırlar ve magazincilerin sevgili misiniz diye sorar. Bu sırada Cafer Yaşam Koçuyum demesi filmde her şeyi başka bir yola götürür. Zira bu durum Cafer’in Türkiye’nin en popüler yaşam koçu olmasına yol açar. Sarhoşken kamera karşısında yaşam koçuyum diye bağıran Cafer’in hayatı bu aşamadan sonra değişmektedir.

Yaşam Koçu Konusu, Oyuncuları
Yaşam Koçu Konusu, Oyuncuları

Türk Sinemasında Yaşam Koçluğu, Yoga, Meditasyon Hikayeleri Arttı

Son zamanlarda Türk sinemasında yaşam koçluğu gibi meditasyon, yoga ve arınma hikayeleri ön plana çıktı. Bu filmlerden biri olan Yaşam Koçu bunlara komediyi ekledi. Aynı şekilde geçtiğimiz günlerde vizyona giren Mutluyuz filminde de koçluk konusu bulunuyordu.

Senaryosu Doğu Demirkol’a ait olan filmin yönetmen koltuğunda Burak Kuka bulunuyor. Bol kahkahanın yanında yaşam koçlarının kısa yoldan zengin olmasına değinilen film’de Doğu Demirkol Cafer rolüyle ekranlara geliyor.

Mimikleri ve konuşması ile kendi tarzını yansıtan Demirkol bu anlamda ilk sinema filmi değil. Zira kendisi Nuri Bilge Ceylan’nın filminde de oynamıştı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir