dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Arayan Kim Vodafone Nasıl Yapılır?

Arayan Kim Vodafone Nasıl Yapılır?

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
115 0
Arayan Kim Vodafone Nasıl Yapılır?

GSM Operatörü Arayan Kim Vodafone telefonunuz kapalı olmasına rağmen arandığınızda SMS ile size bilgi veren bir servistir. Bu servisi kullanan kişiler telefonuna ulaşılamadığı zaman arayanları size kaç kez aradığına kadar bilgi vermektedir.

Kendisini arayan kişileri öğrenmek isteyenler için önemli bir servis olan Arayan Kim Vodafone hattın çekmediği yerlerde ve telefonunuz kapalıyken sizi arayanları bildirmektedir. Hattı Vodafone olanlar içen geçerli olan bu servisi kullananlar bir anlamda avantaj sağlarken yaşam daha kolay oluyor.

Arayan Kim Vodafone Nasıl Yapılır Kodu

Vodafone arayan kim servisini etkin hale getirenler bu hizmetten faydalanıyor. Böylelikle yapmanız gereken husus **62*05463501033İ# tuşları sonrası arama tuşuna basmaktır. Bu sayede servis aktif hale getirilmektedir.

Arayan Kim Vodafone servisi sizi hangi numaranın aradığını iletmektedir. Bu numara sizin telefon rehberinizde kayıtlı olsa dahi sadece numara ile gelir. Özellikle bilinmeyen bir numara aradığında kişiler doğal olarak kim olduğunu merak etmektedir. Ancak bazı numaraların kime ait olduğunu bu servis bilgilendirmesi yapmaz.

Arayan Kim Vodafone Nasıl Yapılır?
Arayan Kim Vodafone Nasıl Yapılır?

GSM operatörü kullanıcıları Arayan kim Vodafone nasıl yapılır araştırması yapmaktadır. Bu hizmeti diğer operatörlerde sunarken aktif hale getirmek önemlidir. Aktif olması halinde arayan kim servisi Vodafone sizlere kısa SMS ile kimin aradığını bildirmektedir.

Bazıları için kimin aradığı çok önemlidir. Bu sebeple şarjının bitmesi, hatta ulaşılamaması halinde sizleri arayanları bilmek ilginizi çekebilir. Bu sebeple bu tür servislerden hizmet alınabilir.

Telefon Kapalıyken Kim Aramış Vodafone Ücretsiz

Doğal olarak bazı hizmetler ücretlere tabidir. Bu sebeple kullanıcılar onay vermesi halinde bu hizmeti alırken servis paketi alındığı sürece sizlere bilgilendirmeler gelmektedir. Ancak telefon kapalıyken kim aramış Vodafone ücretsiz aranılan hususlardan biri olmaktadır.

Vodafone bu servisi kısa süreliğine ücretsiz olarak sunabilir. Ancak kampanya olması halinde uygulanmaktadır. Bunun dışında ücrete tabi olarak yapılmaktadır. Ancak Arayan kim servisi için ödeyeceğiniz ücretler cüzi miktarlardadır.

Aktif olarak telefon kullanıcıları birçok hizmetten faydalanmaktadır. Hayatı kolaylaştıran hizmetler ile Vodafone bu anlamda çok alanda araştırmalar gerçekleştirmektedir. Tüketici ile kullanıcıların ihtiyacına yönelik olarak yapılan bu araştırmalar neticesinde geliştirilen servisler bulunmaktadır. Bu servislerden biri de arayanın kim olduğunun sizlere anlık olarak SMS yoluyla bilgi verilmesidir.

Hacamatta Büyü Nasıl Anlaşılır?

Nude Atmak, Nude İstemek Suç mu?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir