Taş Kağıt Makas Konusu, Oyuncuları – Hangi Kanalda, Ne Zaman?

Taş Kağıt Makas Konusu, Oyuncuları – Hangi Kanalda, Ne Zaman?
Yayınlama: 20.03.2024
Düzenleme: 02.04.2024 06:46
0
A+
A-

MF Yapım ile Kanal D ekranlarına her Çarşamba taşınan Taş Kağıt Makas konusu ve oyuncuları başlıca ilgi gören hususlardır. Kore’den uyarlanma dizi yayınlanmasının ardından büyük ilgi görmüştür.

Kısa sürede beğenisi artan dizi ile birlikte izleyicinin aklına bazı sorular gelmektedir. Bu sorular ile ayrıntılar içeriğimizde yer almaktadır.

Taş Kağıt Makas Konusu Ne?

İddialı Kanal D dizisi Taş Kağıt Makas mükemmel bir hafızası bulunan Umut karakteri ile adalet peşinde koşmaktadır. Burada Umut karakteri aslında ABD kökenli Suits dizisindeki avukata benzediğini belirtmek doğru olur. Umut masum babasını hapisten kurtarmak için avukat olur. Bu yolda önüne geçmişte kendisine yardımcı olmayan kişilerin karşısına 5 yıl sonra avukat olarak çıkar.

Hafızasını mükemmel zekası ve karmaşık iç dünyası ile birleştiren Umut, kendisini yarı yolda bırakan Avukat Harun (Ozan Güven) ve Fecir’e karşı mücadele eder. Umut karakterinde olduğu gibi Ozan Güven dizide avukat rolündedir.

Taş Kağıt Makas Konusu, Oyuncuları

Taş Kağıt Makas Konusu, Oyuncuları

Kore’den uyarlanan dizinin orijinal adı War Of The Son’dur.

Taş Kağıt Makas Oyuncuları Kim?

Öncelikli olarak Taş Kağıt Makas uyarlama bir dizidir. Bu sebeple Taş Kağıt Makas hangi ülkenin sorgusu yapılmaktadır. Kore dizisinden uyarlanmıştır. Yönetmeni Yusuf Pirhasan’dır. Senaristliğini ise Uğraş Güneş yapmaktadır. Bu aşamada Taş Kağıt Makas oyuncuları kim sorusunun yanıtı ise;

  • Ekin Koç
  • Serra Arıtürk
  • Ozan Güven
  • Yüsra Geyik
  • Hande Ataizi
  • Burak yörük
  • Hüseyin Avni Danyal
  • Aytaç Uşun

Gibi ünlüler olmaktadır. Bunun yanında dizinin yapımcılığını MF Yapım üstlenmektedir.

Sinema ve dizilerin genel itibarla çekim adresi İstanbul’dur. Bu anlamda Taş Kağıt Makas Dizisi Nerede Çekiliyor? Sorusunun yanıtı da İstanbul olmaktadır.  Ancak mekanlar ve nerede çekildiğine dair bir bilgi yoktur.

Taş Kağıt Makas Konusu, Oyuncuları

Taş Kağıt Makas Konusu, Oyuncuları

Taş Kağıt Makas Hangisi Kazanır?

Yeni dizi ile karşımıza çıksa da aslında bir oyun olan Taş Kağıt Makas hangisi kazanır? Öğrenilmek istenen bir husustur. Makas kağıdı kesmektedir. Böylelikle yenerken kağıt taşı sarar. Bu da kağıdın kazancıdır. Oyun Çin menşeili olarak bilinmektedir. Ancak gerçekte Japonya kökenli bir oyundur.

Yayınlanması ile kısa sürede çok sevilen bir dizi olan Taş kağıt makas bölüm ne zaman? Takipçileri tarafından sürekli sorgulamaktadır. Diğer bir deyişle Taş kağıt makas hangi gün sorusuna yanıt aranmaktadır. Dizi Kanal D ile izleyiciyle buluşmaktadır. Yayın günü ise Çarşamba’dır. Her Çarşamba ana haber sonrası Kanal D ile bu diziyi izleyebilirsiniz.

Lohusa Filmi Konusu, Komik mi? –

Kül Filminin Konusu, Oyuncuları

Yaşam Koçu Konusu, Oyuncuları 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.