dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Aşk Her Yerde – Love Actually İzle

Aşk Her Yerde – Love Actually İzle

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
86 0
Aşk Her Yerde – Love Actually İzle

Komedi severlere romantik yaklaşım sunan “Aşk Her Yerde” 23 Ocak 2004 tarihinde gösterime girdi. Ancak halen sevilen komedi filmleri arasında yer almaktadır.

Güzel bir şarkı ile başlayan film 2 saat 10 dakikalık süreye sahip. Yönetmenliğini Richard Curtis’in üstlendiği filmin senaryosu ise Richard Curtis ile kaleme alındı. Filmin oyuncuları ise Bill Nighy, Hugh Grant ve Liam Neeson. “Aşk Her Yerde” filminin orijinal ismi ise “Love Actually”.

Aşk Her Yerde Konusu

Filmi izlemek isteyenler çok kaliteli oyuncu kadrosu ile karşılaşıyor. Bu aşamada merak edilen husus ise “Aşk Her Yerde” filminin konusu.

Aşk Her Yerde – Love Actually İzle
Aşk Her Yerde – Love Actually İzle

Yaşınız kaç olursa olsun aşktan kaçamazsınız. Zira Bir devlet başkanı da olsanız, ünlü bir sanatçı da olsanız aşk her zaman aynı kapıya çıkacaktır. Zira filmdeki yaşanılan aşk yer ve zaman tanımıyor.

Londra’da geçen filmin zamanı ise Noel öncesidir. Aşkı yeniden tanımlamanıza yardımcı olacak film aşkın yüceliğini konu ediniyor.

Aşk Her Yerde – Love Actually İzle
Aşk Her Yerde – Love Actually İzle

Hung Grant filmde Başbakan’dır. Başkanlık konutuna ilk kez gelmesi ile başlayan filmde birkaç kişinin yaşadığı aşk ve ilişkiler yer almaktadır. Hung Grant birçok aşk filminde rol aldı. Bu anlamda başarısı tartışılmaz. Hatta Nothing Hill ile birlikte rol aldığı Julia Roberts ile herkesin beğenisini kazanmıştı.  Film 20. Yılında özel olarak tekrar sinemaseverler için beyaz perdeye yansıdı. Natalie

Aşk ve komedinin birleşimi Aşk Her Yerde filmi tüm dünyada çok izlendi. Love Actually orijinal ismi ile beyaz perdedeki film 2 saat 15 dakika sürüyor.

Keşke 30 Olsam  – 13 Going On 30

Sevgilimden Son Mektup

Rüya Senaryo Filminin Konusu 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir