dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Sevgilimden Son Mektup – The Last Letter From Your Lover

Sevgilimden Son Mektup – The Last Letter From Your Lover

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
96 0
Sevgilimden Son Mektup - The Last Letter From Your Lover

Romantik olmasının yanında duygusal bir sinema filmini tercih edenler için “Sevgilimden Son MektupNetflix ile ekranlara geliyor.

Sevgilimden Son Mektup 1965 yılında Londra’da geçmektedir. Baş kahraman Ellie’dir. Gazete binasında tozlu raflarda bulduğu 1960 lı yıllara ait aşk mektupları iki kadını kesiştirmektedir. Mektuplar ve yaşanılanlar yaşanılan bir aşkın eksik parçalarını tamamlamaktadır. Bu iki kadın Jennifer ve Ellie’dir.

Sıradışı Bir Aşkın Hikayesi Sevgilimden Son Mektup

Film 23 Temmuz 2021 tarihinde gösterime girdi. Süresi 1 saat 49 dakika. Yönetmenliğini Augustine Frizzell’in yaptığı filmin senaristliğini Nick Payne ile Esta Spalding yapıyor. Orijinal ismi The Last Letter From Your Lover olan filmde gazetede çalışan Ellie arşivden bir makale için bilgi almak istemesiyle devam ediyor.

Sevgilimden Son Mektup - The Last Letter From Your Lover
Sevgilimden Son Mektup – The Last Letter From Your Lover

The Last Letter From Your Lover gazete arşivindeki tozlu raflarda kalan aşk mektuplarının hikayesidir. Tesadüfen bulunan mektupları arşiv görevlisi ile birlikte inceleyen Ellie hikayenin devamını merak eder. İki sevgili Jennifer Sterling ile Anthony O’Hare tarafından yazılan mektupları okuyan Ellie bu iki kişinin hayatına çoktan girmiştir.

Mektuplar ile kendisini kaptıran Ellie yaşanılan bu aşkın gizli olduğunu keşfetmektedir. Hikayenin içerisine çekilen kahramanımız aşkın nasıl bittiğini takıntı yapar. Ancak filmdeki arşiv görevlisi ile aralarında da bir yakınlaşma başlar. Arşivdeki tarihi ve yaşanılan aşkı işlerken aralarındaki çekişme filme renk katmaktadır.

Kalbim Ellerinde

Okuduğu mektupta “ …..kalbim ellerinde” cümlesi ile devam eden mektubu yazan kişinin izini sürmeye karar veren Ellie, karşısında nasıl bir aşkı bulacağının farkında değildir. Filmi sevgiliniz ile birlikte izleyebilirsiniz. Zira bazı duygular, yaşanılanlar sizlerin birlikteliğine de etki edebilir.

Kızıl Goncalar Dizisinin Zeynep’i Mina Demirtaş Kimdir? Yaşı Kaç?

Hayvan Krallığı Filmi Konusu

Sinemada Bu Hafta 5 Film Gösterime Girdi

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir