dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Murat Ülker, Seçil Erzan’a Parasını Kaptıranlara “Herkes Aptal Siz Akıllısınız Öyle mi” Dedi?

Murat Ülker, Seçil Erzan’a Parasını Kaptıranlara “Herkes Aptal Siz Akıllısınız Öyle mi” Dedi?

dizeler dizeler - - 4 dk okuma süresi
173 0

Seçil Erzan’a kaptırdıkları paralar için mağdur durumuna düşen ünlüler için konuşan Murat Ülker iradelerine haciz koyarım dedi.

Türkiye’nin en ünlü iş insanlarından Murat Ülker, Seçil Erzan’a para kaptıran ünlüler için konuştu. Kimsenin söyleyemediğini dile getiren Ülker ünlüleri kızdıracak laflar etti. Konuşmasına devam eden Murat Ülker “ Ben olsam bu paraları kaptıranların iradesine haciz koyarım” dedi. Sözlerine vasi tayin ederim. Herkes aptal siz akıllısınız öyle mi diye devam etti. Böyle bir para kazanmak var mı diye soran Ülker’in sözleri gündem oldu.

Yüksek kar vaadiyle parasını kaptıran kişiler ayrıca vergi kaybı ile devleti zarara uğratmış oldu. Zira bununla ilgili olarak Milyonlarca Dolar Dolandırılan Futbolcular Vergi Kaybı, Devletin Zarara Uğratılması ayrıntılara yer vermiştik.

Murat Ülker, Herkes Aptal siz Akıllısınız Öyle mi? Dedi.

En zengin iş insanları arasında yer alan Murat Ülker Seçil Erzan’a para kaptıranlar için konuştu. Futbolcular Arda Turan, Selçuk İnan gibi birçok kişinin adının karıştığı dolandırıcılık olayında mağduru yaşayanlar çok kazanç elde etmek isteyenler oldu. Parasını kaptıranlara “Herkes aptal siz akıllısınız öyle mi” diye soran Ülker bu kişilere en ağır yanıtları verdi.

Murat Ülker, Seçil Erzan’a Parasını Kaptıranlara Ağır Konuştu
Murat Ülker, Seçil Erzan’a Parasını Kaptıranlara Ağır Konuştu. Herkes aptal siz akıllısınız öyle mi?

Borsaya Yatırım Yapanlara Tavsiyelerde Bulundu

Toygun Atilla’ya konuşan Murat Ülker aynı zamanda Borsaya yatırım yapan küçük yatırımcılara da tavsiyelerde ulundu. Özellikle sosyal medyada bazı kişilerin paylaşımları ile yatırım yapılmasını uygun bulmayan Murat Ülker yatırımcının bilinçli olması gerektiğini belirtti. Ayrıca yakınlarından duyduklarıyla borsaya para yatırmanın akıllıca olmadığını söyledi. Bazı küçük şirketlerin önce borsada uçtuğunu sonra da gerçek değerine düştüğünü söyleyen Ülker bu şekilde yatırım yapanların zarara uğradığını açıkladı. Ülker ayrıca bireysel yatırımcıların fonlara yönelmesinin daha sağlıklı olacağını belirtti.

Murat Ülker, Seçil Erzan’a Parasını Kaptıranlara Ağır Konuştu
Murat Ülker, Seçil Erzan’a Parasını Kaptıranlara Ağır Konuştu

Ne Olmuştu?

Fatih Terim ismi ile dillendirilen fon adı altında para toplayan Seçil Erzan ünlü kişileri hedef aldı. Özellikle Galatasaraylı futbolcuları hedef alan Erzan Arda Turan, Selçuk İnan, Muslera gibi kişilerden yüksek getiriler vaadiyle para topladı. Bu sayede milyonlarca dolar toplayan Seçil Erzan onlarca kişiyi mağdur etti. Parasını alamayanların dillendirmesi ile gündem olan durum ile sanık Erzan’a özel belgede sahtecilik ve nitelikli dolandırıcılık davaları açıldı. Açılan davada ise 226 yıla kadar hapsi istenilen Seçil Erzan halen tutuklu olarak İstanbul 41. Ağır Ceza Mahkemesinde davası görülüyor.

Yeni Kimlik, Sürücü Belgesi Fiyatları Belli Oldu. 2024

2024 İşsizlik Maaşı Ne Kadar Oldu?

Renault Tailant Fiyat Listesi açıklandı (Joy ve Touch Ne Kadar)

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir