Gürültü Kavgasında 1 Ölü 1 Yaralı. Denizli’de Kan Aktı.

Gürültü Kavgasında 1 Ölü 1 Yaralı. Denizli’de Kan Aktı.
Yayınlama: 25.03.2024
Düzenleme: 25.03.2024 21:27
0
A+
A-

Denizli’de komşular kavga etti. Kavganın sebebi ise gürültü oldu. Gürültü kavgasına silahı ile giden adam tartıştığı komşusuna ve kiracısına kurşun yağdırdı. Komşu ölürken kiracısı ise yaralandı.

Pamukkale, Dokuzkavaklar Mahallesinde Meydana Gelen olay geç saatlerde meydana geldi.

Denizli’nin merkez ilçesi Pamukkale, Dokuzkavaklar Mahallesinde meydana gelen olayda Hasan E komşusunun gürültüsünden rahatsız oldu. Hasan E. Edinilen bilgiye göre komşusu İbrahim Kızılkaya (57)ile tartışmaya başladı. Tartışma kısa sürede alevlenerek kavgaya dönüştü. Bu esnada silahını yanında getiren Hasan E. İbrahim Kızılkaya’ya ateş açtı. Aynı zamanda yabancı uyruklu kiracısı ile ikisini yaraladı.

Komşuların bölgeye sağlık ve emniyet ekiplerini çağırması ile yaralılar hastaneye kaldırıldı. Pamukkale üniversitesi hastanesine kaldırılan komşu İbrahim Kızılkaya müdahalelere yanıt vermeyerek yaşamını yitirdi.

Yabancı uyruklu kiracının durumu ise daha iyi olduğu sağlık ekiplerinin yaptığı açıklamalarda ortaya çıktı. Ancak bu kişinin ismi belirlenemedi.

Hasan E. Emniyet güçlerince tutuklanarak gözaltına alındı.  Komşuların gürültü kavgasında 1 ölü 1 yaralı olarak haberlere yansırken kolluk kuvvetleri bölgede geniş güvenlik önlemi aldı.

Töre Cinayeti 13 Yaşındaki Kız Çocuğunu Hayattan Kopardı

Trafik Cezalarında İndirim İçin Erken Ödemesi Süresi 1 Ay’a Çıkarıldı

Elektronik Para Kuruluşu Kararı Resmi Gazetede Yayımlandı.

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.