dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Yaşam
  4. »
  5. Seda Sayan Kardeşi Nursel Sayan Estetik Operasyonu Sonrası Gündem Oldu

Seda Sayan Kardeşi Nursel Sayan Estetik Operasyonu Sonrası Gündem Oldu

dizeler dizeler - - 3 dk okuma süresi
328 0
Seda Sayan Kardeşi Nursel Sayan Estetik Operasyonu Sonrası Gündem Oldu

Estetik operasyonları ile gündeme gelen Seda Sayan kardeşi Nursel Sayan yaptırdığı estetik operasyon sonrası gündem oldu.

Nursel Sayan şarkıcı ve sunucu Seda Sayan’nın kardeşi. Yaptırmış olduğu estetik ameliyatlar ile sürekli gündeme gelen Seda Sayan’nın kardeşi Nursel Sayan’da estetik operasyonla gündem oldu. Magazin sayfalarına düşen haberler abla Sayan’ın estetik paylaşımı ile ilgili oldu.

Kardeş Nursel Sayan Estetik Operasyonu İçin Bıçak Altına Yattı

Yaş olarak kendisinden çok daha küçük olan Çağlar Ökten ile evlilik yapan Seda Sayan sürekli estetikleri ile gündeme geliyor. Magazin dünyasının Seda Sayan ile yaptığı haberler sürekli estetikler ile ilgili olurken son olarak kardeşi Nursel Sayan’da estetik yaptıranlar kervanına katıldı. Kardeş Sayan geçirdiği operasyon sonrası fotoğrafını paylaştı.

Seda Sayan sosyal medya hesaplarında kardeşi Nursel Sayan’ı paylaşıyor. Yüz gerdirme ameliyatı ile gündem olan Nursel Sayan’ın deforme olan yüzü için estetik ameliyat yapıldı. Yüzündeki deformeler ile tepki gören Nursel Sayan özellikle estetikleri ile ilgili paylaşımları için tepki görmüştü. Ancak kardeşler bu tepkileri aldırış etmeden yaptırdıkları estetik operasyonları sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Seda Sayan Kardeşi Nursel Sayan Estetik Operasyonu Sonrası Gündem Oldu
Seda Sayan Kardeşi Nursel Sayan Estetik Operasyonu Sonrası Gündem Oldu

Magazin dünyasında adını duyan herkes öncelikli olarak estetik operasyon aklına getiriyor. Zira Seda Sayan sürekli estetik ameliyatlar ile gündem olurken aynı zamanda yaş olarak kendisinden küçük Çağlar Ökten ile birliktelik yaşıyor.

Asıl soyadı Yıldız olan Nursel Sayan’ın kızı Eda Gök, Esra Erol programında stüdyo şefi olarak çalışıyor. Yaptırdığı estetik sonrası yüzü deforme olan Nursel Yıldız son olarak kardeşi Seda Sayan’ın estetik operasyonlarını yapan estetik uzmanına gitti.

Amanda Holden Kazağını Kaldırdı Göğsünü Gösterdi

En iyi Öksürük Şurubu Hangisi

Dizilla İzle – Turkçe Dublaj Dizi İzle – Dizilla APK

Yarı Çıplak TikTok Videosu Açtı 13 Bin Lira Kazandı

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir