Özdilek Sinema Halk Günü Ne Zaman? Ücretleri Ne Kadar?

Özdilek Sinema Halk Günü Ne Zaman? Ücretleri Ne Kadar?
Yayınlama: 09.01.2024
Düzenleme: 09.01.2024 21:28
30
A+
A-

1998 yılından bu yana farklı sektörlerden faaliyet gösteren Özdilek Sinema halk günü ne zaman, sinema ücretleri ne kadar araştırma konularından bazılarıdır.

Hediyelik ürünler ile bin bir çeşit farklı ürün satışına imkan veren Özdilek Mağazaları özellikle Batı şehirlerinde çok yaygındır. AVM ağı ile birlikte sinema hizmeti de vermektedir. AVM içerisinde Cinetime markası ile filmler izlenebilmektedir.

Özdilek Sinemaları Halk Günü Fiyatları

Özdilek Sinema Halk Günü Ne Zaman? Ücretleri Ne Kadar?

Özdilek Sinema Halk Günü Ne Zaman? Ücretleri Ne Kadar?

Türkiye’de 9 şubesi bulunan Özdilek markası aynı zamanda sinema hizmeti vermektedir. 1988 yılından bu yana birçok hizmet sektöründe faaliyet gösteren markanın bu şubeleri Afyonkarahisar başta olmak üzere Antalya İstanbul gibi büyük şehirlerdedir. Cinetime markası ile Özdilek sinema halk günü Pazartesi ve Çarşamba günleridir. Bu günlerde kampanya ile daha uygun fiyatlı olarak sinema izlemenin yoludur. Bu günlerde 25 TL indirimli olarak hizmet alınmaktadır. Özdilek Halk günü sinema ücretleri ise şu şekildedir;

  • Eskişehir Tam 100 Öğrenci 90 TL
  • Antalya Tam 95 Öğrenci 85 TL
  • İstanbul Tam 120 Öğrenci 110 TL
  • Uşak Tam 100 Öğrenci 90 TL
  • Düzce Tam 90 Öğrenci 80 TL
Özdilek Sinema Halk Günü Ne Zaman? Ücretleri Ne Kadar?

Özdilek Sinema Halk Günü Ne Zaman? Ücretleri Ne Kadar?

Özdilek Sinemaları Fiyatları Ne Kadar?

Öncelikle Özdilek sinema fiyatları güncel olarak tüm Cinetime şubelerinde farklı olarak uygulanmaktadır. Halk günleri dışında kalan saatlerde buradan alacağınız hizmetin bedeli Antalya’da tam kişiler için 125 TL öğrenciler için ise 115 TL olarak tahsil edilmektedir. Ayrıca biletler internet ile çevrimiçi olarak kredi kartı ile ödeme imkanı ile alınabilmektedir. Bunun yanında ücretler şehirlere göre değişiklik göstermektedir.

Eskişehir Cinetime sinema ücretleri tam kişiler için 100 TL iken öğrenciler için 90 TL’dir. Bu tutar Uşak’ta izlemek isteyen tam kişiler için ise 90 TL iken öğrenciler 80 TL karşılığında film izleyebilmektedir.

Şehir Tam Öğrenci
Antalya 125 115
Eskişehir 100 90
Uşak 90 80
İstanbul 100 90

Geniş alanları, geniş ve konforlu koltukları ile sinema izleme imkanı veren Özdilek Sinemaları çok rağbet gören yerlerdendir. Sinema ücretleri nakit ve kredi kartı ile ödenebilmektedir. Ancak öğrenci olanların bu imkandan faydalanmak için kimliklerini ibraz etmesi gerekmektedir.

Ozan Güven ‘Taş, Kağıt, Makas’ Dizisinde Avukat Rolünde

Arak Ne Demek? Ne Anlama Geliyor? Manası Ne?

Mutluyuz Filmi Konusu, Oyuncuları – Komediyi Sevenlere 

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.