Renault Duster Ne Kadar? Türkiye’de Ne Kadar?

Renault Duster Ne Kadar? Türkiye’de Ne Kadar?
Yayınlama: 26.02.2024
Düzenleme: 02.04.2024 06:45
0
A+
A-

Dacia markası altında Dünya’nın birçok ülkesinde rağbet gören Duster artık Renault Markası ile Türkiye’de üretilecek. Avrupa yollarında boy gösterecek olan Renault Duster fiyatı 600 Bin liradan başlayan fiyatlarla yurt dışında satış yapılacak.

Türkiye’de üretilecek olan Renault Duster için geri sayım başladı. Bu sayede ilave gümrük vergisi muafiyeti uygulanacak olması araç almayı düşünenler için büyük bir fırsat olarak değerlendiriliyor. Dacia markası ile satış rekorları kıran araç artır Türkiye’de Renault markası ile tüketiciyle buluşacak.

Renault Duster Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

Artan otomotiv fiyatları sonrası Duster Türkiye’de 1 milyon 95 bin liradan başlayan fiyatlar ile satılacak. Türkiye’de üretim yapıyor olması ile ilave gümrük vergisinden muaf olan araç doğal olarak uygun fiyatlı olarak tüketicinin huzurunda olacak.

Daha önce satış rekorları kıran Duster, Renault çatısı altında bu rekorlarını yenilemesi beklentiler arasında bulunuyor. Tam bir fiyat performans aracı olan SUV segmentindeki araç Türkiye’de herkesin ideali durumda. Yeni modelleri ve versiyonları ile teknolojik donanımları ile göz dolduran araç özellikle teknolojisiyle ilgi odağı olacak. Off-Road performansına sahip Renault Duster geniş iç hacmine sahip. Bunun yanında ekonomik yakıt gibi dikkat çekici özellikleri ile büyülüyor. Vergi indirimi ile diğer modellerle rekabetini en üst seviyede avantajı ile yakalayan Renault Duster ne kadar en çok merak edilen hususların başında geliyor.

Renault Duster Ne Zaman Türkiye’de Satılacak?

Konuya ilişkin olarak bir açıklama bulunmasa da aracın Türkiye’de 20024 yılının ikinci yarısında satışa konu edileceği beklentiler arasında bulunuyor. Aracın üretimi ile 4 yeni model yollara çıkacak. Bu sayede Renault 2027 yılında aracı Türkiye lideri yapmak istiyor. Bunun yanında ilerleyen süreçte üçte biri elektrikli ya da hibrit olarak üretilmesi beklenilen araç Türkiye’de şimdiden büyük ilgi gördü.

Renault Clio Fiyatları Ne Kadar?

Rot Balans Ayar Fiyatı Ne Kadar?

LPG Afr ayarı Fiyatları Ne Kadar?

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.