dizeler.com

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Otomobil
  4. »
  5. Fiat Egea LPG Montaj Fiyatı Ne Kadar?

Fiat Egea LPG Montaj Fiyatı Ne Kadar?

dizeler dizeler - - 4 dk okuma süresi
251 0
Fiat Egea LPG Montaj Fiyatı Ne Kadar?

Aracınızı aldıktan sonra yakıt tasarrufu amaçlı olarak Fiat Egea LPG Montaj Fiyatı ne kadar araştırması yapılmaktadır. Ancak öncelik Fiat Egea LPG uyumlu mu bu sorunun yanıtı önemli olabilir.

Fiat aracınızı sıfır km olarak alıyorsanız bu anlamda orijinal kit taktırabilirsiniz. Zira fabrika çıkışlı LPG takılan araçlar çok daha avantajlı olmaktadır. TOFAŞ bu anlamda isteyenlere böyle bir hizmeti sunmaktadır. Ancak araç alanlar öncelikle kendisine Fiat Egea LPG Uyumlu mu? Sorusunu sormaktadır. Fiat’ın amiral gemisi olarak nitelendirilen Egea benzinli olması halinde lpg uyumlu olarak çalıştırılabilmektedir.

FİAT yetkili servislerinde Egea modeli araçların 1.4 ve 1.6 e-torq modellerinde LPG kiti ve işçilik ile KDV dahil olarak hizmet alınmaktadır. Bu aşamada merak edilen husus Fiat hangi marka LPG takıyor? Olmaktadır. Fiat tüm araçlarında İtalyan Landirenzo markasını kullanmaktadır. Zira burada araca özel bir yazılım kullanılmaktadır. Ancak dışarıdan bu markayı taktırdığınızda bu yazılım değişmektedir.

Fiat Egea LPG Montaj Fiyatı Ne Kadar?
Fiat Egea LPG Montaj Fiyatı Ne Kadar?

Fiat EGEA Fabrika Çıkışlı LPG Var mı?

Fiat modellerinden satın aldığınızda çok çeşitli bir ürün karşınıza çıkmaktadır. Fiat Egea Fabrika çıkışlı LPG Var mı?  En çok merak edilen husustur. 3 yıl ya da 100 bin kilometre garantisi ile takılan fabrika çıkışlı EGEA modelleri şunlardır;

  • Egea Sedan, HB 1.4
  • Egea Sedan HB 6 e-torq
  • Egea SW 1.6 e-torq

Garanti ile lpg dönüşümü yapılan modeller olmaktadır. Benzinli bir FİAT almanız halinde bunu dilerseniz LPG dönüşüm kitli olarak özellikle fabrika çıkışlı alabilirsiniz. Zira bu sayede size özel yazılım, fabrika çıkışlı garanti veriliyor olması büyük avantajlar sağlayacaktır.

Fiat Egea LPG Montaj Fiyatı Ne Kadar?
Fiat Egea LPG Montaj Fiyatı Ne Kadar?

Atiker LPG taktırmak kaç TL

LPG dönüşümü farklı markalar üzerinden yapılabilir. Türkiye’de ise en çok tercih edilen markalardan biri Atiker’dir. Böylelikle Atiker LPG taktırmak kaç TL olarak aramalar yapılmaktadır. Aracın modeli ve silindir yapısı ile motor gücüne farklı olarak lpg dönüşümü ile fiyatlar verilmektedir. Bu sebeple aracınızın özellikleri ile fiyat almak gerekir. Ancak Atiker LPG taktırmak için 9 ile 11 bin lira arasında bir bütçeyi gözden çıkarmak gerekir.

Oto Klima Gazı Dolumu Fiyatı Ne Kadar?

Renault Clio 4 1.5 DCİ Triger Seti Ne Zaman Değişir?

Otomobil Anahtar Kopyalama Fiyatı Ne Kadar?

Atiker LPG Montaj Fiyatı Ne Kadar?

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir