Ectopix Krem Fiyat (2024)

Ectopix Krem Fiyat (2024)
Yayınlama: 12.03.2024
Düzenleme: 04.04.2024 07:11
2
A+
A-

Cilt döküntüsü yaşayanların kullanmak istediği Ectopix krem fiyat ne kadar? Ectopix ne için kullanılır? Reçetesiz satılıyor mu sizlere açıklıyoruz.

Deri döküntüsü ve pullanma ile mücadele de önemli bir rol üstlenen Ecpotix iltihaplı deri hastalıklarını kurutmaktadır. Güneş yağını gibi lekelerin ve egzama ile sedef hastalığının tedavisinde de kullanılır. Bu sebeple Ectopix reçetesiz satılır mı merak edilmektedir. Reçetesiz olarak alabileceğiniz krem için özellikle doktora danışılması gerekir.  Özellikle hamile olan kişilerin kullanmadan önce dikkat etmesi gerekir.

Ectopix Krem Fiyatı Ne Kadar?

Özellikle cilt döküntüleri olanların tedavisinde reçete edilen Ectopix krem yaygın olarak kullanılmaktadır. Doğru kullanıldığında başarılı sonuçlar veren krem dermatologlar tarafından reçete edilirken tavsiye edilen önemli ilaçlar arasında yer almaktadır. İşte sizlere güncel olarak Ectopix krem fiyatları;

  • Ectopix % 0,1 Krem 30 gram 64,59 TL
  • Ectopix % 0,1 Merhem 30 gram 63.68 TL
  • Ectopix M % 0,1 Losyon 91,90 TL
  • Ectopix S % 0,1 20 ML 86,35 TL

Fiyatların sürekli değiştiğini de ayrıca belirtmek gerekmektedir. Ancak güncel olarak 2024 yılı Ectopix krem fiyatı bu şekildedir.

Ectopix Krem Fiyat

Ectopix Krem Fiyat

Ectopix Krem Ne İçin kullanılır?

Başlıca sorgumuz Ectopix krem ne için kullanılır olmaktadır. Yaraları önleyen, iltihapları kurutan Ectopix bu sayede deride meydana gelen döküntülerin tedavisinde kullanılmaktadır. Beyaz renge sahiptir. Tüp şeklinde 30 gram ile satılmaktadır. Homojen yapıya sahiptir. Böylelikle rahatlıkla uygulanabilmektedir.

İçeriğinde saf su, eter, glikol gibi maddeler bulunan Ectopix cilt için faydalıdır. Bu sebeple popüler olarak kullanılmaktadır. Cilt sağlığına önem verenler bu ilacı kullanmak istese de özellikle doktor tavsiyesi önemlidir. Ectopix kullananlar da görülen sonuçlar ile faydaları şu şekilde listelenmektedir.

  • Pullu cildi önler sağlıklı görünüm kazandırır
  • Alerjiye bağlı olarak ortaya çıkan kızarıklıkları giderir.
  • Kaşıntıyı önler
  • Deri altında bulunan iltihapları ve kabarcıkları kurutur
  • Cildi nemlendirir

Uygulanması ile kolay emilim sonrası hızlı etki gösteren Ectopix krem kullanılmadan önce doktor tavsiyesi alınması önemlidir. Bazı kişilerde yan etki yaratabilir.

Ectopix 4 ay ile 3 yaş arası çocuklarda kullanılması uygun olmayabilir. Ayrıca yaşlılar için farklı bir kullanım önerisi doktorlarca uygulanmaktadır. Deri sorunlarının azaltılmasında kullanılan kremin ayrıca damla haliyle satışı da yapılmaktadır.

Magnesie Calcinee Saba Nasıl Kullanılır? Nasıl Hazırlanır?

En İyi Kas Gevşetici Hap Hangisi – Fiyatları

En iyi Öksürük Şurubu Hangisi

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.